Wpis z mikrobloga

czyli nie lubisz ludzi, którzy właśnie walczą w twoim interesie i gdyby nie oni to pewnie siedział byś teraz w okopie i bronił swojego miasta przed kacapami? Tu nie ma miejsca na brak wyboru, albo wspierasz Ukrainę albo r0sję. Obowiązkiem każdego polskiego patrioty jest wspieranie Ukrainy.

@BasedMan: Przypominam, że hitlerowcy walcząc ze Związkiem Radzieckim też walczyli w moim interesie. To co, tu też nie ma miejsca na brak wyboru, albo
  • Odpowiedz
Musiał sobie zapisać, żeby nie zapomnieć

@aegispolis: Ty powinieneś był sobie zapisać, że kiedy @wolfKida fałszywie oskarżyła tatuażystę o gwałt, ty jej broniłeś i wyzywałeś wszystkich od mizoginów i inceli, bo nie wierzyli jej na słowo, i do tej pory nie przeprosiłeś. Ja za to zapisałem, w twojej notatce, żeby nie zapomnieć.
  • Odpowiedz
czyli nie lubisz ludzi, którzy właśnie walczą w twoim interesie i gdyby nie oni to pewnie siedział byś teraz w okopie i bronił swojego miasta przed kacapami? Tu nie ma miejsca na brak wyboru, albo wspierasz Ukrainę albo r0sję. Obowiązkiem każdego polskiego patrioty jest wspieranie Ukrainy.


@BasedMan: gruuuba odklejka onuco
  • Odpowiedz
@normanos: w sumie patrząc po komentarzach to napis działa w internecie, idealnie się rozmówcy podzielili i biją pianę. Oby tak nie zadziałał na ulicy. Co do samego faceta to wiem ze jest z Wełnowca, stary kawaler, około 40 lat i faktycznie ma problem do Ukraińców
  • Odpowiedz