Wpis z mikrobloga

Panowie urodzeni po 1989 roku, czy wy już wiecie, że jesteście straceni? XDDD

Swoją drogą czytając ten artykuł można się poczuć jak na tagu przegryw, bo jest i o tym, że 25% facetów nie ma szans na seks i o tym, że Polki to "hipergamiczne bestie" czyli nie chcą się z tymi facetami wiązać XD

https://www.vogue.pl/a/rozmowa-z-elzbietaturlej-autorka-ksiazki-fck-fame-game-co-faceci-robia-w-sieci

#heheszki #bekazlewactwa #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki
Pobierz s.....i - Panowie urodzeni po 1989 roku, czy wy już wiecie, że jesteście straceni? XD...
źródło: comment_1667204412dbNxWo5A85q3tZgKRPlSQ0.jpg
  • 32
Diagnoza prawidłowa, tylko zapewne lek całkowicie nie trafiony - lekiem na to ma być pewnie więcej feminizmu, większy socjal dla kobiet i większa presja na mężczyzn, żeby sie ogarnęli i zawalczyli o tę jedyną (która przebieg ma większy niż 15 letni passat)


@7160: niezbyt trafiona, bo twierdzi, że kobiety są tak "ambitne"(czyli mają wysokie wymagania) że mężczyźni nie mogą im dorównać i dlatego są incelami.

To jest oczywiście wierutna bzdura, bo
jak coś to seks jest przereklamowany. Nie jesteście straceni, bo mało tracicie xd


@Chopin_fapu: no ja tam incelem nie jestem, więc wiem co oni tracą i faktycznie sama ta fizjologiczna czynność nie jest żadnym złapaniem Boga za nogi.

Dopiero szczera, emocjonalna więź robi tu różnicę, ale pod tym względem kobiety są tu tak samo upośledzone jak mężczyźni moim zdaniem, jak nie bardziej i często nie potrafią czegoś takiego zaoferować.
Stracone pokolenie mężczyzn czyli co właściwie xD? Będą nas wieszać?A na drzewach zamiast liści będą wisieć nam prawiczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)?


@BrudnyTalerz: stracone pokolenie, w sensie, że nie chcą tyrać żeby "zasłużyć" sobie na jakąś księżniczkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jak nie tyrasz i nie pajacujesz, żeby zaspokoić kobiety, to jesteś dla nich stracony ¯\_(ツ)_/¯

One oczywiście stracone dla tych mężczyzn