Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy znacie pary które poznały się w klubie? Jestem studentką i od paru miesięcy singielką. Ostatnio dość często odwiedzam kluby, zdarza się że zagaduje tam sama facetów bo chciałabym kogoś poznać na dłużej. Gadamy, tańczymy, wymieniamy numery i zamiast rozejść się i na przykład spotkać następnego dnia, dostaje zaproszenie do domu i tym samym brak perspektywy potraktowania relacji poważnie i chęci poznania mnie. Ewentualnie opcja wymiany paru wiadomości następnego dnia i na tym koniec. Gdzie poznawać singli chętnych do związku?
#zwiazki #niebieskiepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #635e787f9ab149d41b70e07b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 54
  • Odpowiedz
Bycie różowa, nawet przeciętna, to kwestia tygodnia na znalezienie ciekawej osoby. Jak wyżej: Tinder, Facebook date czy Badoo. Każdy facet sam z siebie zagaduje, wiec nawet nie trzeba się wysilać XD
Mówię to z perspektywy chłopa, gdzie na 50 polubień na tinderze rozmowę zaczęła może jedna kobieta XD
Ah, osobiście - dziewczyna poznana w klubie raczej nie jest przez kogokolwiek traktowana jako materiał na partnerkę ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: sam jako facet poznałem w życiu wiele kobiet w klubie. Wiadomo - wymiana numerów/fb pózniej jakieś spotkanie itp -z niektórymi coś było, z innymi okazało się że na trzeźwo jednak nie ma o czym gadać XD Moim zdaniem warto chodzić do klubów i próbować poznać nowych ludzi
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Sam jestem studentem i chadzam czasem do klubów gdzie udało mi się poznać sporo nowych osób. Tylko, że ja nie chodzę tam sam, a zawsze z paczką znajomych i często bywa tak, że ktoś się do nas spontanicznie dołączy (pod wpływem klubowej atmosfery i procentów o to łatwo). Takie poznawanie się w obecności znajomych ma ten plus, że raczej nikt nie będzie Cię chciał przy innych wyciągać na szybkie ruchanie (odsiewasz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Poznaliśmy się w klubie, 10 lat po ślubie, dwójka dzieci, szczęśliwy związek. Myślę że da się tak kogoś poznać, choć tak z partyzanta będzie ciężej. My sie poznaliśmy przez koleżankę która oboje znaliśmy i były dwie grupy znajomych. Ale to nie ma reguły, dużo dziewczyn fajnych poznałem później w podobnych okolicznościach, ale już byłem zajęty. Nie zniechęcaj się, miej swoje zasady. Powodzenia!
  • Odpowiedz
Ja jak piszę wykopkom, że szukam na tinderze, innych appkach to też mi piszą, że to appka do ruchania i czego ja wymagam. O ile nie trafisz na egzemplarz co się w tobie zakocha od pierwszego zaruchania to chyba nigdzie w dzisiejszych czasach. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polecam również obcokrajowców, bo z Polakami to ciężko :P


@little_muffin: zaraz będzie lincz :)
  • Odpowiedz