Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, jak może mnie #!$%@?ć takie januszostwo. Człowiek po całym tygodniu tyrki chce się trochę zrelaksować, ubiera dzieci, bierze samochód i jedzie do lasu. Po pół godzinie łażenia nie ma dosłownie nic, kilka podgrzybków, które po ususzeniu nie starczą nawet do bigosu na święta. Wszystko pozbierane przez takich pazernych januszy którzy mają chyba obsesję w ogołacaniu lasów. I oczywiście żaden z nich nie pomyśli że to przestrzeń wspólna i drugiemu też by się przydało trochę tych grzybkow. Ważne tylko żeby się samemu nachapac. Pluje wam w ryj jeśli robicie to samo.
#polskiedomy #polska #nosaczsundajski #bekazpodludzi #patologiazewsi #grzyby
h.....4 - Ja #!$%@?, jak może mnie #!$%@?ć takie januszostwo. Człowiek po całym tygod...

źródło: comment_1667124809IFIH6FiNoA4xTBy1IOsJ9H.jpg

Pobierz
  • 109
@heterodewiant44: A Ty jak idziesz, to jak znajdziesz kilka to też już nie zbierasz dalej, żeby ktoś inny znalazł, czy masz pretensje jak ktoś inny znajdzie i Ty nie masz?
Chłop sobie znalazł biznes, zarabia pewnie kilka tysięcy na tym i tyle. Nie kradnie tego tylko idzie i zbiera bo może.
Jak chciałbyś to ograniczyć, 20grsybow na osobę chyba że z kartą dużej rodziny to +10%?
@heterodewiant44: w pewnym sensie masz rację.W Zawoji jest małżeństwo lv 70,chyba ze Śląska, które chodzi na grzyby dwa razy dziennie.Dziad już ledwo łazi ale nie popusci.Miejsowi o dziwo zawsze coś zostawiali. Chociaż podgrzybki, więc na sos i gar zupy bylo.Moze dziad sobie do emerytury dorabiaja,w co wątpię bo pod nowym domkiem nowa Audica.
@heterodewiant44: Tak, tak. Dziś byłeś z dziećmi na grzybach. Pewnie tymi samymi, o których pisałeś tydzień temu w tym wpisie.

Ale jednocześnie jeszcze dziś rano ponoć uprawiałeś seks ze swoją dziewczyną, której jesteś pierwszym partnerem, jest oddana i szybko się uczy (czas teraźniejszy).

Możliwości są cztery:
1) Dla matki twych dzieci byłeś pierwszym partnerem seksualnym. Przy czym by po okresie współżycia, który owocuje dwójką bombelków, uznać, że kobita szybko się
przepraszam bardzo od poniedziałku do soboty pracuje, nie mam czasu łazić dzień w dzień po 7 czy 8 godzin. Ciekawe skąd Pan Paweł ma tyle wolnego czasu..


@heterodewiant44: Przeciez on tak samo jest w pracy. Rownie dobrze on moglby na Ciebie #!$%@?: "Przepraszam bardzo, od poniedzialku do soboty zbieram w lesie grzyby, nie mam czasu chodzic dzien w dzien po 7 czy 8 godzin do biura. Ciekawe skad pan Heterodewiant ma
kurła w sklepie tez mi wykupuja caly zapas X. Powinno byc tak ze wchodze do sklepu i są kartki #!$%@? - 10 sztuk X i #!$%@?. Bo co z innymi? No nie.


@MienciuskiPajonk: debil czy debil? xD Co ma towar w sklepie do dobra wspólnego jakim są grzyby w lesie? xD