Wpis z mikrobloga

@dawid110d
@Luck_89
Jak bardzo pluje na pisowców to akurat ceny energii to wypadkowa wielu czynników i rządy PiSu mają tylko po części wpływ. W całej Europie są wysokie ceny energii obecnie

@onionhero klasyczny jest za 25 zł, mają 200 g wołowiny co sumując z resztą składników daje wysoki foodcost. Te ceny są na dobrą sprawę bardzo niskie.

@Pajakoss tak jak ktoś napisał, koszt energii to tylko składowa wszystkich kosztów. Oczywiście w przypadku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@niemampomyslunannick: Nie podnieśli z dnia na dzień? xD
W połowie września wysyłano papier, że cena wzrosła kilkukrotnie, a podwyżka obowiązuje od początku września. I to jest info potwierdzone u wielu znajomych z różnych branży. Wcześniej można było tylko spodziewać się podwyżek, ale nikt do końca nie wiedział ile będą wynosić.
@michno Ja miałem dowóz za darmo, bo mieszkałem z burgermasterem, który pracował tam jako pierwszy ( ͡º ͜ʖ͡º) Ten Łysy, Grzeczny, ułożony chłopak jest teraz strażakiem. Jakie życie potrafi być przewrotne. Inna branża, ale dalej ma do czynienia z ogniem ( ͡º ͜ʖ͡º)
Burger był dobry, bo bułki piekli sami, mieli angusa wysokiej jakości i ciekawe kompozycje smaków. Nie wiem jak potem.