Wpis z mikrobloga

będą nauczone przez tęczowych seksedukatorów wyrażania zgody na seks.


@vrim: Nie ma takiej potrzeby. Ja moje dzieci sam uczę, że nikt nie ma prawa ich dotknąć bez ich zgody. Że w sytuacji w której czują się zagrożone, mają natychmiast wzywać pomocy, oraz że mają się nie bać/wstydzić mi powiedzieć o jakiejkolwiek sytuacji w której ktoś je napastował.

Ja wiem, że według prawicowej wizji świata, lepiej żeby dzieci dowiedziały się co to
  • Odpowiedz
@uuugg: Nie ma takiego rozróżnienia jak pedofilia homoseksualna lub nie. Pedofil to osoba którą pociągają cechy dziecięce, niekoniecznie nawet fizyczne. Dzieci mają to do siebie że nie przeszły jeszcze dojrzewania, które sprawia że chłopcy i dziewczynki znacząco różnią się wyglądem. Więc tutaj w gre wchodzi tylko dostępność ofiar. Jak myślisz, czy może być tak, że ksiądz ma więcej możliwości być sam na sam z chłopcem w zakrysti, a nie dziewczynką?

Po
  • Odpowiedz
@mayek: A naprawdę uważasz że typowy Janusz z Grażyną nauczą tego dziecka? Taki sam argument można zastosować do braku potrzeby nauki w szkołach. "Ja uczę swoje dziecko matematyki, po co mamy uczyć tego w szkole?"

Poczytaj jakie pytania ludzie na wykopie wrzucają w kwestii seksualności i jakie opinie mają wszyscy z tagu przegryw. Naprawde uważasz że edukacja seksualna na jakimś bazowym poziomie nie jest potrzebna?
  • Odpowiedz