Wpis z mikrobloga

  • 1205
Palenie w miejscach publicznych powinno być zakazane. Chcesz sobie smrodzić upośledzając każdy aspekt funkcjonowania twojego organizmu, od płuc do mózgu włącznie? Śmiało.
Tylko nie zmuszaj mnie, jako zwykłego przechodnia, do szkodzenia sobie z samego faktu że muszę przez chwilę przebywać w twojej obecności.
#niepopularnaopinia #takaprawda
vipcypr8 - Palenie w miejscach publicznych powinno być zakazane. Chcesz sobie smrodzi...

źródło: comment_1666934335nEwV9NdB4c6wSrnbqMR1Dx.jpg

Pobierz
  • 148
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A dlaczego tylko astmatycy mają mieć specjalne traktowanie? Też chcę dbać o swoje zdrowie, a taki śmierdziel bez mojego zezwolenia skaża powietrze którym jestem zmuszony oddychać.


@vipcypr8: Ty też bez mojego zezwolenia skażasz powietrze swoimi pierdami, środowisko śmieciami i internet swoimi wysrywami. I też jakoś muszę z tym żyć :) Jak tak dbasz o zdrowie to idź pobiegaj czy coś, wypok ci nie służy jak widać.
  • Odpowiedz
W USA widziałem zakazy palenia w odległości 12 stóp od budynku.


@inszynier: Nie pomyliłeś czegoś? 12 stóp to niecałe 4 metry...

swoją drogą ciekawe, że spożywanie alkoholu jest zakazane, a palenie nie

@Noniusz: To ma znaczenie ekonomiczne. W parku piwa nie wypijesz, ale jeśli w parku stoi knajpa która zapłaci akcyzę, to już wolno.
  • Odpowiedz
@Kliko: Chłopie, tylko to nie przez tytoń go pobili, tylko przez alkohol. Ten wywołuje agresję. Jakoś alkoholu nikt nie chce zakazać, bo "wolność". Ja rozumiem i popieram chęć ograniczania i jednego i drugiego, mimo że palę (przez nałóg). Pić nie piję od kilku lat, to jest moim zdaniem większy problem.
  • Odpowiedz
Smród ze smogu wdychanego w polskim chlewie już nie przeszkadza? To dokładnie to samo! Właśnie (przy temp. 14C) wpadł mi do pokoju taki rakotwórczy fetor że masakra- nawet nie ma jak przewietrzyć, ludzie co z Wami nie tak? Naprawdę nie ma innego sposoby na ogrzewanie przy 14C na zewnątrz niż palenie jak człowiek ze średniowiecza? no masakra
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vipcypr8:

Czy to naprawdę tak dużo, że chcę aby narkomani nie mogli pielęgnować swojego nałogu w miejscach publicznych? Jakoś nikt nie ma problemu z tym że nie można ćpać hery, pić alkoholu, czy też palić marihuany w miejscach przeznaczonych dla każdego.

Papierosy to też narkotyk i też powinno się go traktować jako takowy.

Powiedziałbym, że podporządkowanie przestrzeni publicznej Twoim prywatnym interesom to całkiem sporo. Cukier to tez narkotyk, kawa i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bylem_bordo:

Chłopie, tylko to nie przez tytoń go pobili, tylko przez alkohol. Ten wywołuje agresję


Nie widzę w podlinkowanym przeze mnie artykule o pobiciu w tramwaju przez palacza ani słowa o alkoholu.
  • Odpowiedz
Palenie to ciekawa sprawa.
Nie ma po tym żadnej #!$%@?, niszczy zdrowie jak #!$%@? a do tego kosztuje już naprawdę sporo.
A jeszcze tak mocno uzależnia niektórych że potrzebują cudu, żeby to rzucić.
  • Odpowiedz
@patatier: kawa, cukier i narkotyki nie szkodzą i nie przeszkadzają osobom postronnym, a palenie tak. Jak ja sobie piję piwko to pije je sam, a nie oblewam wszystkich wokół żeby przypadkiem każdy kto stoi obok też #!$%@?ł.
  • Odpowiedz
@Qiudo: Sytuacja z dzisiaj, idziesz sobie chodnikiem, słoneczko świeci, temperatura na relaks w piąteczek a obok stoi w chooooo.. samochodów i co niektórym kopci z rury to biało, to na czarno, to na niebiesko ^^. I w końcu ta chmura dopada ciebie. Ależ trzeba robić inbę z palaczy @vipcypr8.
  • Odpowiedz
@stayplation: Papierosem też cię nikt nie przypala ani nie dmucha ci w twarz. Tak samo nikt ci nie zakazuje zwrócić uwagi jeżeli ktoś ci celowo dymi, albo zgasi albo odejdzie na bok. No ale wtedy nie można uprawiać zamordyzmu i mówić ludziom co im wolno a czego nie wolno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz