Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Do żony przyjechał brat zza granicy.
Poszli sobie pogadać na miasto, wypili winko, coś tam zjedli.

Dostałem właśnie na maila od kogoś kilka zdjęć, w treści że komuś przykro że żona mnie zdradza, ale chciał mi powiedzieć.
Wychodząc podobno spotkała jedną ze swoich koleżanek z pracy.

Łączymy wątki :-)

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #635a9ed0ef1204b9ecd9edee
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 61
@choochoomotherfucker: sam zostałem tak dwa razy zdradzony a 80% moich znajomych, których kobiety spotykały się z kolegami 1 na 1 na rysunek, bieganie, angielski, czy po prostu na "pogawędki" straciło kobiety przez zdradę z tymi ludźmi.
Moje niegdyś najlepsze koleżanki dobierały się do mnie, mimo że wiedziały, że spotykam się z kimś. Na ogół póki nie poznałem obecnej żony nigdy nie chciałem seksu z kimś, z kim nie byłem w związku,
sam zostałem tak dwa razy zdradzony a 80% moich znajomych, których kobiety spotykały się z kolegami 1 na 1


@mamabijeatataniezyje: przede wszystkim, ile masz lat i znajomych? Ja kilka lat po ślubie utrzymuje regularny kontakt z kilkunastoma ludźmi, a mniej regularny to kilkadziesiąt. Znam chyba jeden taki przypadek, raczej w moim kręgu ludzie po prostu rozstawali się a nie szli w zdradę.

Moje niegdyś najlepsze koleżanki dobierały się do mnie, mimo
@AnonimoweMirkoWyznania sam miałem kilka razy podobną sytuację, jeszcze będąc na studiach, stale trzymałem się z przyjaciółką, z którą w sumie już ponad 10 lat ja i moja żona się znamy. Żona na studiach (wtedy w sumie jeszcze narzeczona) wydział na przeciwko mojego wydziału, więc często tam nas widywano. My z tego mieliśmy sporo śmiechu, tym bardziej, że żona czasem jeszcze brnęła w to podpuszczając koleżanki do zabawy w detektywa.

Mimo wszystko uważam,
A gdy poznałeś to już chciałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Mikka: Nie. Mam straszny wstręt do zdrady i musiałbym zniewnawidzić samego siebie.

@NieBendePrasowac: jestem po trzydziestce. Przez całe moje dorosłe życie słyszałem o dużej liczbie takich przypadków. Kolega ściągnął kobietę do Anglii, studiowała grafikę i chodziła z kolegą z roku ćwiczyć rysunek jego gryflem. Moja była niby spotykała się z przyjacielem pogadać a dostałem na nocnej