Wpis z mikrobloga

Trailer nowego fallouta i oczywiście mamy czarnego i babę w roli głównych bohaterów, a zły charakter to biały zmutowany ghul kowboj.
Nic mnie tak nie nudzi jak wpychanie na siłę bab do roli twardych protagonistek które pod koniec filmu wybijają wszystkich bez kropelki potu na skroni. Silne i niezależne kobiety które mszczą się na facetach za ich toksyczną męskość i seksizm. No i oczywiście u boku jakiegoś czarnego faceta bo teraz jest moda na takie parki multikulti. Czyli juz człowiek wie, że się nie będzie potrafił utożsamić z tymi bohaterami.

Fabularnie spodziewam się niestety klasycznego przewidywalnego amerykańskiego kina i to jeszcze w wydaniu "woke". Jedyne co tutaj mnie przekonuje to ładne widoczki, dobra muzyka i sentyment do serii gier. Szkoda, że kolejna szansa na super film zostanie zmarnowana bo powstaje on w chorych poprawnie politycznie czasach i pewnie skończy się jak z Wiedźminem. Zmarnowany potencjał.

#fallout #film #woke #bekazlewactwa
andbatros - Trailer nowego fallouta i oczywiście mamy czarnego i babę w roli głównych...

źródło: czarny

Pobierz
  • 36
Trailer nowego fallouta i oczywiście mamy czarnego i babę w roli głównych bohaterów


@andbatros: O nie! Powinni być sami biali, wtedy wykopek będzie zadowolony, przecież każdy wie, że czarnoskórzy to fikcja, kobiety też. Wzorowy film wg wykopka z minusowym IQ to oczywiście zapewnie stary James Bond, gdzie kobieta na planie jest obiektem typu mebel, a dzielny chłop klepie ją po dupie i fajnie jest wtedy.

Nic mnie tak nie nudzi jak
  • 4
@ziumbalapl:

stary James Bond, gdzie kobieta na planie jest obiektem typu mebel

Jak to z kolei robi Rambo,


Podałeś skrajne przykłady. Rambo i tego typu filmy też mnie nudziły. Chociaż już bardziej prawdopodobne jest że to facet będzie silnym wyjadaczem który będzie wszystkich nokautował ciosami niż drobna babeczka. No chyba, że by dali jakąś wielką Helgę na sterydach.
Ale niezależnie od postaci zawsze mnie irytowały takie uber-niezniszczalne osoby które rozwalają pół
@andbatros: Mnie też w tym trailerze #!$%@?ło, że oczywiście musieli nasrać na design broni jak bugthesda w Fallout 4. Assault rifle wygląda jak Prydwen przerobiony na karabin i tak samo inne bronie wyglądają beznadziejnie (choć nie wszystkie, bo zasadniczo laserowe git i tak samo powojenne samoróbki można uznać za nawet udane). Nie wiem co mieli we łbie projektanci z bethesdy, ale na pewno nasrane. Jeszcze w Fallout 3 to jakoś wyglądało,
Masterpolska94 - @andbatros: Mnie też w tym trailerze #!$%@?ło, że oczywiście musieli...

źródło: you-know-what-fuck-yall-the-fallout-4-assault-rifle-goes-v0-3mayivy2zqhb1

Pobierz