Wpis z mikrobloga

@mleko23: Smutłem, bo to prawda. Pamiętam najpierw CSika 1.5 potem przyszła aktualizacja na 1.6 i pojawił się Steam. Ja nie powiem, bo w CS GO grywalność jest zajebista, skiny, skrzynki gimbusiarskie, ale mi tam nie przeszkadza, kiedyś dropnąłem karabin za 300zł sprzedałem na steamie i kupiłem sobie kolejną gierkę. Jedyne co do poprawy to cziterzy, przez nich odechciewa się grania.
@mleko23 o #!$%@? mam zupełnie inne odczucia

W cs 1.6 cheaterów więcej i to biegani za adminami czy kręcenie demka na fora xD. W csgo jest sporo oszustów ale 1.6 przebija wszystko.

Płatne #!$%@? skiny? Nie wiem komu to przeszkadza, ja mam dokładnie 0 skinów przy około 1500h. Wszystko co dropne to sprzedaje jak tylko mogę, nawet za 10gr. Skiny mi pozwoliły na darmowy zakup wielu gierek na steamie za darmo, same
@mleko23: a tam #!$%@? o tych skinach

ja nic nie kupilem a wyciagnalem ze skinow z 2 kafle bo sie wymienialem dropami z innymi ludzmi i potem tak sie wkrecilem w trading ze sam profit z tego mialem xD
@mleko23: Ostatni raz poza wlasna ekipa takie klimaty kojarze chyba na serwerach "U Wujka Adolfa" w CSS, to jeszcze byly dobre czasy dla takich publicznych spolecznosci (aczkolwiek to byl juz chyba schylek, jak to porownac do wczesniejszych lat i np. CoD1 albo Vietcong). Dzieki temu towarzystwu lepiej znioslem jak sie posralo u mnie i jeden ze slabszych momentow w moim zyciu, wiec serdeczne thx dla tych z ktorymi wymienilem tam olowiane
@WWAldas: Ale widzisz ty mówisz, że ci nie przeszkadzają skiny itp a to właśnie jedna z przyczyn powodów które ci najbardziej przeszkadzają czyli cziterzy. Kiedyś to się grało tylko dlatego bo to lubiłeś a teraz to grają bo chcą zarobić jeszcze na tym przez co cziterów jest o wiele więcej niż kiedyś.
@Nester86: Mnie nadal w nocy budzi uczucie zażenowania jak kiedyś w kafejce siadłem z kumplami grać w cs’a a obok grali w starcrafta, no i oczywiście nie spojrzałem który komp jest moj i zrestartowalem gościowi kompa, ja gówniarz 12 lat tamten z 20 #!$%@? bo musiał czekać aż się 5 min komp włączy s później gra załaduje. Piękne czasy