Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 68
919 610 + 216 + 5 = 919 831

Panie @PrzekliniakCQ melduję wykonanie zadania ()
Północno-zachodnie #kwadraty objechane. O ile dobrze sprawdziłem to mazowiecki urośnie o 3 do 80x80 ( ͡ ͜ʖ ͡) przy okazji mój niebieski maluszek rośnie o 4 do 56x56 ()
Początek trasy średni, bo leśne ujeby premium nie chciały współpracować. Przejechanie 38 km zajęło mi ponad 2,5 godziny xD no ale jakoś poszło. Nie polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°) jedna gleba zaliczona, w wyniku której okulary rozcięły mi delikatnie nos, ale zalepiłem plastrem i jazda dalej ¯(ツ)/¯ potem było w sumie ok. Nastawiłem się, że będzie cieplej, ale tragedii nie było. Sporo szuterków, gruntówek i różnego stanu asfaltów. Tak pół na pół pewnie wyszło. Nastawiłem się, że będzie gorzej. Przy okazji weszło #200km podobnie jak pewnemu gentlemanowi rano w pociągu weszła w gardło dwusetka wiśniówki ( ͡º ͜ʖ͡º) kolejne kwadratobranie w sobotę. A wisienką na torcie jest 666 m up (σ ͜ʖσ)

#rowerowyrownik #rower #ruszmirko #gravel #roadplus #kross

Skrypt | Statystyki
StulejmanWielki - 919 610 + 216 + 5 = 919 831

Panie @PrzekliniakCQ melduję wykonanie...

źródło: comment_1666803920iE1rh7Y3D8cFBJ2YVpVkvH.jpg

Pobierz
  • 17
@Paczek_w_masle: Kukurydzę kosić można nawet w listopadzie lub grudniu, zależnie od odmiany i jeśli pogoda pozwoli. Kukurydzy właściwie nie zaszkodzi nawet lekki przymrozek, ba, jeśli ziemia jest mocno nasiąknięta, to wtedy odrobinę łatwiej porusza się kombajnem po polu, pod warunkiem że nie mówimy o ekstremach :-)