Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że wśród młodych ludzi jest coraz mniej związków?

Jeszcze kilka lat temu wiele kobiet wiązało się w wieku 18-24 lat "na stałe" - po latach rzeczywiście brały ślub z partnerem z liceum/początku studiów.

Teraz związki albo trwają poniżej pół roku, albo w ogóle nie ma związków tylko imprezy "póki są chętni".

Jedna moja znajoma mając 20-23 lata miała trzech facetów "na raz". Zmieniała ich co kilka tygodni, a czasami potrafiła być z każdym w przeciągu kilku dni.

Potem wyjechała z naszego #!$%@? większego do wojewódzkiego, po pół roku wróciła z brzuchem. "Na szczęście" ciąża za bardzo nie zmieniła jej ciała - a była 9/10, więc szybko sobie kogoś znalazła. Pewnie jak znów wpadnie to miłość się skończy...

Ja wiem, że przez setki lat młodzi ludzie pruli się pijani po krzakach każdy z każdym, ale jednak brało się ten ślub i jakiś tam związek był + dzieci (nie koniecznie męża).

A teraz raczej szybkie zmiany, bo tak jest "najfajniej" aż do wpadki/roztycia się/przebicia ściany (która w culkodstanie powoli zbliża się aż do menopauzy). A i jeszcze wymagania z kosmosu i hipergamia, przez co część dziewczyn wypada z rynku "bo jest za dobra" więc planując "związek na całe życie" trzeba uderzać w kobiety o 2-3 półki niżej od faceta + najlepiej dzieciate i z długami, bo takie najłatwiej poderwać i zaobrączkować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikarozowychpaskow #feminizm #humorobrazkowy #heheszki #p0lka #memy #zwiazki #seks #tinder #przegryw #blackpill
wqeqwfsafasdfasd - Zauważyliście, że wśród młodych ludzi jest coraz mniej związków?
...

źródło: comment_1666792677exyJcem49a12HmY6my2aZB.jpg

Pobierz

Znacie kobiety, które były z kilkoma na raz?

  • Nie 46.1% (255)
  • Jedną 17.5% (97)
  • Kilka 21.5% (119)
  • Bardzo dużo... 14.8% (82)

Oddanych głosów: 553

  • 49
@wqeqwfsafasdfasd: znam kilka ale to dlatego że znamy się ponad 20 lat i traktują mnie jak przyjaciółkę. Generalnie ciężko o to bo dziewczyny są #!$%@? fałszywe i rzadko przyznają się do takich ruchów, no bo ta druga przyjaciółka za miesiąc może nią nie być, a w takich wypadkach nasze kobietki są wyjątkowo złośliwe i posuną się do wszystkiego
@wqeqwfsafasdfasd: Może współczesny raper nie jest wyznacznikiem socjologicznym, ale myślę że Pezet przez swoje szerokie doświadczenia całkiem trafnie opisał ten problem w kawałku "Nauczysz się czekać"
https://genius.com/20649970

I widzę też to po wielu ludziach z mojego otoczenia - ślub i dziecko przekładane na potem,ciągły wyścig za społecznymi nowościami, próby dogonienia instagramowego życia - lekkiego, dostatniego, pełnego pozytywnej energii. Co też powoduje że ludzie nie odnajdują się w sytuacjach konfliktowych, stresowych, wymagających