Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Cóż, myślicie, głupie drzewa,
Że ja mam przyjemne życie?
Wy słońce tylko cenicie,
Was tylko słońce zachwyca,
Wy kpicie sobie z Księżyca,
A ja wam na to odpowiem -
Uważam, że jest rzeczą po prostu bezwstydną
Porównywać słońce ze mną,
Bo słońce świeci we dnie, gdy i tak jest widno,
A ja w nocy, gdy jest ciemno
@Wegrzynski: 1. Bez powiązania.
2. Czemu nie napisali wprost jakich ludzi szukają?
3. Zdefiniuj ważność według ciebie a tak poza tym to gówno to ma do restauracji.
4. Pytanie tak debilne że zostawiłbym bez odpowiedzi. W sumie wszystkie są tak debilne a tutaj już mi się za dużo skumulowało.
@Wegrzynski: ja miełem lepsze - "czy pijesz i jak dużo w ciągu tygodnia?", "czy po alkoholu jesteś agresywny?", :palisz? a można wiedzieć ile paczek dziennie?" robota przy ochronie meczów ekstraklasy czy koncertów grup metalowych, rządzi się swoimi prawami, na końcowym etapie były normalne pytania, "czy masz pozwolenie na broń czy robimy?", czy masz masz pozwolenia na obstawę imprez masowych czy też robimy?"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
W obsłudze klienta po to są procedury i szkolenia żeby wiedzieć jak wykonywać swoją pracę i żeby każdy pracował tak samo dobrze.


@Wegrzynski: Coś czuję że wcześniej nie pracowałeś z klientami i jeszcze nie wiesz że już wkrótce przestaniesz się śmiać w cyrku ( ͡º ͜ʖ͡º)

Przykładowe zadanie rekrutacyjne opracowane na bazie moich własnych doświadczeń:


Po półgodzinnej dyskusji z klientem orientujesz się, że klient jest wtórnym
@Wegrzynski biorąc pod uwage jakimi debilami są ludzie, to bardzo dobrze pytania, badają: czy potrafisz pisać, czy potrafisz poprawnie pisać bez błędów, czy potrafisz czytać, czy potrafisz formułować zdania, czy jestes normalny.

Serio, jestemz branzy HR, nie chcesz wiedziec kto i na jakie stanowiska sie trafia.