Wpis z mikrobloga

@sebusik: Wgl sprawdziłem głosowanie nad tym podatkiem cukrowym. Na 44 posłów lewicy, 33 było przeciw temu podatkowi, za byli posłowie partii Razem. Jak to jest, że jak jacyś narodowcy z Konfederacji głosują razem z PiSem to wtedy to nie są Konfederaci, tylko narodowcy, natomiast jak 33 posłów sprzeciwia się "podatkowi cukrowemu", a 8 głosuje za to wtedy Konfiarze przekładają to na całą partię.
@sebusik Jprdl. Nie chodzi o głosowanie tak samo jak ktoś inny per se, bo w twoim głupim przykładzie liczy się głosowanie dot. np. przerw czy przekazania do konkretnej komisji lub jakichś poprawek mniejszości.

Ważne czego dotyczy dana ustawa i jej istotność.
Jprdl. Nie chodzi o głosowanie tak samo jak ktoś inny per se, bo w twoim głupim przykładzie liczy się głosowanie np. przerw czy przekazania do konkretnej komisji lub jakichś poprawek mniejszości.

Ważne czego dotyczy dana ustawa i jej istotność.


@Volki: wiem wiem wyciągnięte z kontekstu
@sebusik Dam ci inny przykład.

Senat uchwala większy socjal niż PiS. Konfederacja i PiS odrzucają to.

Rozumiem, że tutaj będziesz również krytykował za wspólne głosowanie, socjalisto?
@sebusik: Postowana przez ciebie grafiak jest upośledzona, Konfederaca ma większą korelację z Lewicą niz z PiS, do tego metoda nie uwzględnia czy głosowanie było rostrzygane za pomocą większosci wzglednej, bezwzględnaj czy kwalifikowanej a przykłada swoją miarę w której głosy wstrzymujące odrzuca z wyniku. Nie uwzględna wagi głosowań, głosowanie o przerwę różni się od ustawy budżetowej. Twórca nie znał się na analizoawnej materii.
@sebusik Dam ci inny przykład.

Senat uchwala większy socjal niż PiS. Konfederacja i PiS odrzucają to.

Rozumiem, że tutaj będziesz również krytykował za wspólne głosowanie, socjalisto?


@Volki: daję ci przykład. Wchodzi ustawa o wotum nieufności dla czarnka. Konfederacja głosuje przeciw.

Rozumiem, że tutaj będziesz również krytykował za wspólne głosowanie, socjalisto?