Wpis z mikrobloga

W domu wydało się, że chodzę na divy, ale wybuchła awantura. Ale miałem to w dupie głęboko. Wypomniałem ze stoickim spokojem, że gdyby nie wychowywano mnie i to celowo na grzeczną πzdę, trzymany pod kloszem do studiów, gdzie nic nie mogłem, tylko po to by być " świadectwem" na pohybel zepsutemu światu, kosztem mojej młodości to nigdy bym nie pomyślał, żeby pójść do pani roksy. W domu atmosfera jakby Niemcy w 39 weszli a ja z bananem na mordzie sobie czytam książkę, bo po latach pokazałem, ze gówno dało robienie ze mnie cnotliwego przegrywa kosztem życia towarzyskiego i życia wogole gdy różowe, niebiescy żyli pełnią życia. . #przegryw #blackpill #divyzwykopem
dondonu - W domu wydało się, że chodzę na divy, ale wybuchła awantura. Ale miałem to ...

źródło: comment_1666766111wcgxrWjC8mTTpdYufcfcqY.jpg

Pobierz
  • 76
@dondonu: Zawsze mnie to zastanawia dlaczego to kobiety najbardziej się prują o to, ze facet chodzi na divy, ale najśmieszniejsze jest jeszcze co innego.

Przed chodzeniem na divy często zagadywalem laski, czy to w pracy czy gdzieś na mieście, oczywiście znajome, nie jakieś losowe. Zawsze było hihi, haha, ale byłem postrzegany jako chłop, który nie ma dziewczyny/żony więc relacja była jako pogadanka z przegrywem, którego można wykorzystać do własnych celów i
Chcieli z Ciebie zrobic swietoszka do chwalenia sie przed innymi to maja diviarza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Viore: @dondonu

U mnie tak samo, z tym że się jeszcze nie wydało. Jak byłem w gimbazie i licbazie to mnie trzymali pod kloszem i nie mogłem nawet na głupie ognisko wyskoczyć z normikami. Na chatę sprowadzić też się nie dało nikogo nie mówiąc już nawet o jakimś ruchaniu (bo