Wpis z mikrobloga

W domu wydało się, że chodzę na divy, ale wybuchła awantura. Ale miałem to w dupie głęboko. Wypomniałem ze stoickim spokojem, że gdyby nie wychowywano mnie i to celowo na grzeczną πzdę, trzymany pod kloszem do studiów, gdzie nic nie mogłem, tylko po to by być " świadectwem" na pohybel zepsutemu światu, kosztem mojej młodości to nigdy bym nie pomyślał, żeby pójść do pani roksy. W domu atmosfera jakby Niemcy w 39 weszli a ja z bananem na mordzie sobie czytam książkę, bo po latach pokazałem, ze gówno dało robienie ze mnie cnotliwego przegrywa kosztem życia towarzyskiego i życia wogole gdy różowe, niebiescy żyli pełnią życia. . #przegryw #blackpill #divyzwykopem
dondonu - W domu wydało się, że chodzę na divy, ale wybuchła awantura. Ale miałem to ...

źródło: comment_1666766111wcgxrWjC8mTTpdYufcfcqY.jpg

Pobierz
  • 76
@a__s: ale do tego pieniądze są potrzebne, żeby żyć na własnych zasadach. Nie każdy ma predyspozycje aby dużo osiągać. Niektórzy potrzebują wsparcia, czy bardziej danych warunków aby móc osiągać swój potencjał, tak jak ze wszystkim, np rolnictwo, uprawy itd, aby osiągnąć maks z danej rośliny, trzeba mieć warunki idealne, tak samo jest z ludźmi, wszystko niżej sprawia że mniej się osiągnie, w tym rzeczy które totalnie nie są zależne od danej
Nagle nie ma szans żeby uwolnić się od starszych nie mając funduszy. Ale od 18 do 27 to już 9 lat więc wystarczająco dużo czasu aby zmienić myślenie, znaleźć pracę/przekwalifikować się i zacząć żyć na swoim. No chyba że typ w wieku 24/25 lat się zorientował że nie chce żyć pod rygorem rodziców to inna sprawa ¯_(ツ)_/¯
@dondonu no i zajebiście, wychowanie w domu katolickim to najgorsze co może spotkać anonka o przeciętnej mordzie. Mnie wyratował dobry ryj bo nawet na tinderze miałem branie.