Wpis z mikrobloga

#buty #pytanie #modameska

Rozmawiałem o butach z moją mamą, bo kupiłem fajną materiałową parę w marcu ale do teraz się już ledwie trzyma, dosłownie buty się z wierzchu całe porwały i porobiły dziury w materiale ale podeszwa jako tako jeszcze żyje. Używałem ich do trekkingu i po prostu zakładałem wiosna-lato-jesień ale na przyszły rok nic z nich nie zostało.
Niedawno się dowiedziałem że kupiła mi nowe buty nic mi nie mówiąc i chyba się już ich nie da zwrócić bo kupiła w sierpniu i zapomniała.
Chciała mi zrobić prezent ale kupione buty średnio mi się podobają, buty firmy lasocki nie wiem z jakiego sklepu bo moja mama wyrzuca paragony i metki.

Możecie mi napisać co o nich myślicie? W ręce wydają się cięższe niż moje terenowe trzewiki które mam przygotowane na sezony zimne a przecież te buty to jakieś półbuty.
Na butach się nie znam ale kupuję to co mi się podoba, takich bym sobie nie kupił dlatego muszę gdzieś spytać.
Jeśli są jakieś badziewne to wystawię na olx albo oddam mamie, póki co są nie używane i są prawidła plastikowe w środku.
Uuroboros - #buty #pytanie #modameska 

Rozmawiałem o butach z moją mamą, bo kupiłe...

źródło: comment_1666685409MLj5LuiLpBLlwZyoZ9G49K.jpg

Pobierz
  • 6
@Uuroboros: to CCC. I co do tej marki, to jest loteria, raz buty się rozpadną, a raz służą przez wiele miesięcy. Mam jedną parę butów lasockiego która jest zajebiście wygodna (poważnie jedne z najwygodniejszych butów jakie kiedykolwiek miałem), noszona przez długi czas i wciąż się trzyma.
@Orowerbogatszy: Moja mama taka jest, rozmawiałem z nią rok temu o tym że muszę sobie kupić koszulki bo stare są plus size jak jeszcze byłem trochę grubszy :P Pokazałem jej a ona mi wyciągnęła 10 koszulek które mi kupiła, wszystkie plus size xD