Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #inflacja
Ostatnio kumpel przyjechał i powiedział że sąsiad się powiesił. Myślałem że przez babę bo podobno się ostatnio kłócili, teraz wyszło że ten debil ( bo inaczej nie można chłopa nazwać) wziął ostatnio 600 tys kredytu, żeby dwójce dzieci domy powystawiać. Chłop małorolny, głosował na PiS, ziemi nie obrabiał, pracował z żoną w piekarni ¯_(ツ)_/¯ jako piekarz czy pomocnik i ostatnio go chyba zwolnili. Ktoś powie że tragedia, tak tragedia braku rozumu . Ciekawe ilu jeszcze jest takich ananasów w okolicy. Ciekawe czy dzieci dumne #heheszki
  • 97
@Kurczak2022: Niezły fikoł. Jaka zabita żona jakie dziecko co Ty chłopie #!$%@?? gdzie tu ja kogoś usprawiedliwiam aż musiałem wykop przejrzeć zobaczyć o co ci chodzi. Jakie dwójmyślenie ty się śmiejesz z typa który się zabił a sąsiad powiedział ci że miał kredyt i już uważasz że dlatego to zrobił.
Ciekawe jak człowiek zrobił się dla ciebie interesujący jak się zabił wiesz że się z żoną kłócił dowiedziałeś się ile miał
@Krzysztof53647
@JanuszPDM
@TurboDynamo widzę że chłopaki z kredytami ( ͡º ͜ʖ͡º) ja czekam aż mi się dom dobuduje do końca, sprzedaję i jadę na wschód. Mam nadzieję że za rok będzie już spokojnie na Ukrainie, Wołodymyr zalegalizuje trawę a pieniądze na odbudowę będą płynąć+ może jakieś fundusze europejskie. Ciekawe co będzie się działo w polsze. Ciekawe jak budowlanka stanie ci zrobi Janusz i jemu podobni, pewnie firma
@irish71 nie będę pisał bo zaraz napiszą że ściemniam. Powiem tylko tyle że dostałem 2 wyroki, jeden za posiadanie, drugi za znaczną ilość. Pierwszy już odsiedziałem (niedługo,+ miałem trochę obrączkę) drugi prace społeczne zaczyna mi się teraz w listopadzie 1,5 roku, ale pani kurator ze względu na to że się dobrze zachowuje i mam dziewczynę z Ukrainy do której chcemy wyjechać powiedziała że po 10 miesiącach napisze mi pismo o skrócenie wyroku
@TurboDynamo a skąd wiesz że nie mam pracy? Kolejne urojenie? Nawet gdybym był to mieszkam w miejscu gdzie jest pełno zakładów więc jednego dnia idę a drugiego już pracuję - góra 3 miesiące i zwolnionko na 6 ( ͡º ͜ʖ͡º) a w czasie "choroby" na 100% jakaś fuszka i mi te 10 miesięcy zleci. Teraz to myślę żeby ojca dziewczyny sprowadzić, zatrudnię go u siebie na budowie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kurczak2022: bajka jak #!$%@?. Nikt z pracujac w piekarni "oststnio" nie mial zdolnosci na kredyt 600k.

Czyli jak to wykopki piszooo
TAK BYLO POTWIERDZAM BYLEM TYM KREDYTEM