Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #inflacja
Ostatnio kumpel przyjechał i powiedział że sąsiad się powiesił. Myślałem że przez babę bo podobno się ostatnio kłócili, teraz wyszło że ten debil ( bo inaczej nie można chłopa nazwać) wziął ostatnio 600 tys kredytu, żeby dwójce dzieci domy powystawiać. Chłop małorolny, głosował na PiS, ziemi nie obrabiał, pracował z żoną w piekarni ¯_(ツ)_/¯ jako piekarz czy pomocnik i ostatnio go chyba zwolnili. Ktoś powie że tragedia, tak tragedia braku rozumu . Ciekawe ilu jeszcze jest takich ananasów w okolicy. Ciekawe czy dzieci dumne #heheszki
  • 97
@svetrey @miauczar dodałem ten tag prowokacyjnie. może i smutne, ale jeszcze 2 lata temu jak rozmawiałem z tymi ludźmi i mówiłem że będą podnosić stopy to patrzyli na mnie jak na debila, mówiąc że to niemożliwe, rząd tego nie zrobi bo wszyscy mają kredyty. Ciekawy jestem co czują teraz jego dzieci? Jakimi samochodami jeżdżą i gdzie pracują, bo w sumie zabiły własnego ojca. Było sporo ludzi na wykopie pytających skąd ludzie mają
@Reanef miałem taki plan, ale akurat byłem w areszcie za zioło bo ich znajomy mnie #!$%@?ł za zioło. Ale mój brat tak robił i postawił kilka osiedli- szeregówki po 108 m i bliźniaki ¯_(ツ)_/¯
@krzych0 jak się powiesił to ubezpieczenie tego nie obejmuje. Jakby to był nieszczęśliwy wypadek to tak hehe.( ͡º ͜ʖ͡º)
@manyec ci ludzie byli za pisem tak mocno, że nic do nich nie docierało. Teraz nawet wiadomościom na TVP nie wierzą i mówią że to telewizja Kaczyńskiego.

@marcus1a mówię poważnie, nie każdy ma wymyślonych przyjaciół jak ty. Gość z Konstantynowa pod Rybnem. Zaraz poszukam nekrologu