Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #inflacja
Ostatnio kumpel przyjechał i powiedział że sąsiad się powiesił. Myślałem że przez babę bo podobno się ostatnio kłócili, teraz wyszło że ten debil ( bo inaczej nie można chłopa nazwać) wziął ostatnio 600 tys kredytu, żeby dwójce dzieci domy powystawiać. Chłop małorolny, głosował na PiS, ziemi nie obrabiał, pracował z żoną w piekarni ¯_(ツ)_/¯ jako piekarz czy pomocnik i ostatnio go chyba zwolnili. Ktoś powie że tragedia, tak tragedia braku rozumu . Ciekawe ilu jeszcze jest takich ananasów w okolicy. Ciekawe czy dzieci dumne #heheszki
  • 97
@marcus1a czytaj ze zrozumieniem mordo, a nie tak jak umowę kredytową. To był sąsiad kumpla.

@brusilow12 u nas piekarnie normalnie rejestrują bo mało chętnych. Kredyt pewnie z żoną+ ziemia pod zastaw bo nawet nie uprawiał. Mało jest sposobów na oszukanie banku??? Wejdź sobie na pierwszą lepszą stronę o kredytach na FB a sam się przekonasz

Dlatego właśnie napisałem że debil
@WiesiuZurek no nie wiem, ale się domyślam że chłopaki mają kredyty na samochody ( ͡º ͜ʖ͡º) bo podejrzewam że nie pomagali spłacać bo sami już chajsu nie mają. Ogólnie beka fchuuj. A to dopiero początek cyrku. Za 2 tygodnie znowu stopy do góry a wakacje kredytowe też się niedługo skończą. Ciekawy jestem tego płaczu i wycia jakie będzie w narodzie ( ͡º ͜ʖ͡º
@Kurczak2022: gość pracując w piekarni, razem z żoną, mający dzieci miał by w najlepszym okresie zdolność ookoło 300 000 zł. Ale tylko jeśli kredyt mógł wziąć na 30 lat. Więc jego zdolność to raczej 200 000 zł. Pozatym są wakacje kredytowe a raty jeszcze nie wzrosły tak bardzo. Także powód był inny niż te 600 000 zł i dwa domy.
@Kurczak2022: Ten wpis pięknie pokazuję jakie mamy #!$%@? społeczeństwo. Kiedy jedni są nakręceni na drugich dzięki działaniom polityków "jednym dać innym nie". Nawet jak chłop był debilem to śmianie się z takich akcji jak samobójstwo jest dla mnie nieludzkie.
Pamiętaj że jesteś na portalu gdzie ludzie często piszą o depresji i myślach samobójczych.

Podsumowując w dupę sobie wsadź te heheszki chamie.
@JanuszPDM śmieszy mnie też dwujmyślenie kredyciarzy takich jak ty. Albo usprawiedliwienie zabicia żony i dzieci itp. jakie tu ostatnio czytałem. Że chłop miał pewnie kredyt i nie wytrzymał itp. To pokazuje że jesteście na poziomie zwierząt lub co najwyżej Kalego z pustyni i puszczy. Nie zesraj się