Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #inflacja
Ostatnio kumpel przyjechał i powiedział że sąsiad się powiesił. Myślałem że przez babę bo podobno się ostatnio kłócili, teraz wyszło że ten debil ( bo inaczej nie można chłopa nazwać) wziął ostatnio 600 tys kredytu, żeby dwójce dzieci domy powystawiać. Chłop małorolny, głosował na PiS, ziemi nie obrabiał, pracował z żoną w piekarni ¯_(ツ)_/¯ jako piekarz czy pomocnik i ostatnio go chyba zwolnili. Ktoś powie że tragedia, tak tragedia braku rozumu . Ciekawe ilu jeszcze jest takich ananasów w okolicy. Ciekawe czy dzieci dumne #heheszki
  • 97
@Kurczak2022:

kto daje piekarzowi po zawodówce 600 tys kredytu????

Bank, jeśli po dokładnym sprawdzeniu uzna, że ma on na tyle dochodów, żeby spłacać na spokojnie raty. Bajeczka, że kredyt 600k zostanie udzielony pomocnikowi piekarza na wsi wspaniała, ale nierealna. Żenujący wpis
@rolnik_wykopowy od 2 czy 3 lat nie obrabiał. Ale dopłaty pewnie brał. Wam się oczy otworzą jak się wakacje kredytowe skończą i na rynku pracy zacznie być lipa. Za rok was wszystkich zawołam, jeśli będzie was stać na internet lub nie usuniecie konta
@stuwykopek pokazałbym ci swoje ogrodzenie to byś się śmiał, tak samo jak bramę - malowałem a nowa stoi już 2 lata. Po co mam cokolwiek robić jak się wyprowadzam a w starym domu będą mieszkać Gruzini bo Ukraińcy wolą osobne mieszkania ¯_(ツ)_/¯