Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 478
Dlaczego nacjonaluchy i inni przedstawiciele narodowosocjalistycznego intelektualnego planktonu przesiadują na międzynarodowym, prywatnym serwisie społecznościowym, zamiast na NARODOWYM, państwowym i dumnym biało-czerwonym portalu Albicla imienia Jana Pawła II?

#bekazpisu #albicla
Pobierz
źródło: comment_1666675080AIMDPH3Kuw6JtveeswqOdB.jpg
  • 37
twój tekst o #!$%@? kompetencjach to 1:1 tekst jaki krążył po angielskim necie


@mitchumi: Bo dokładnie tak samo pasuje. Jak Andrzej który wczoraj wysiadł na Heathrow wygryza tego Chalesa z roboty no to raczej niespecjalnie rozgarnięty ten Charles. I nikt go w robocie nie chce trzymać bo ma tylko z jego strony mniejsze zaangażowanie a większe oczekiwania. Gdyby Charles był ogarnięty to jego szef by z niego zrobił kierownika dla tej
Wystarczające, żeby się nie obawiać o to, że podbierze mi pracę imigrant z Trzeciego Świata. Nie widzę sensu rozmawiania o szczegółach, rozmawiamy na poziomie idei i przekładanie tego na szczegóły nic nie wnosi do dyskusji.


@Mirkosoft: Czyli w skrócie - masz #!$%@? ego i serio myślisz, że jak skończyłeś zarządzenie w Kielcach, to świat stoi przed Tobą otworem. Jedyne co chroni Twoje zarobki, to straż graniczna
@Fan_Morawieckiego xD co za argumenty z dupy.

Pracuje fizycznie w Norwegii, polak z kompetencjami jest wart dużo więcej niż Ukrainiec, nawet w pracy fizycznej masz robola wykwalifikowanego lepiej lub gorzej, przy tej cenie materiałów co obecnie jakość fachowca ma bardzo duże znaczenie.

Ukraińcy przez swoje kompetencje robią rzeczy których nikt nie chce, na farmach przy świniach czy jako pomocnicy. Naprawdę, żeby walczyć o pracę z ukraincami to trzeba mieć 60 IQ i
@Mirkosoft: To jest najbardziej wkurzające myślenie jakie istnieje. To nie chodzi, że ktoś odbiera TOBIE pracę mimo, że ma niższe kwalifikacje. To jest kwestia tego, że taki imigrant z dużo biedniejszego kraju będzie chciał pracować w dużo gorszych warunkach, za dużo gorsze pieniądze - co rozwala rynek pracy, bo powoduje stagnację wynagrodzeń. Fakt, że jeżeli pracujesz w januszexie typu "mam 10 ukraińców na Pana miejsce" to patologia sama w sobie, ale
@Mirkosoft: chciałeś się wykazać ale średnio wyszło z tym "jestem niezastępowalny bo jestem, wy też musicie być, skutki socjoekonomiczne mnie nie obchodzą". Zaskakująco możemy znaleźć niedawny przykład - taka Francja z Niemcami chroniły swój rynek przed tańszymi polskimi kierowcami, widocznie nie posiadały twojego wybitnego niezastępowalnego intelektu jako doradcy politycznego. Nie mogłeś im powiedzieć że skoro Janusz wygryzł Hansa to Hans musi się więcej uczyć?
@drrrd: a przedsiębiorca zatrudniający takich imigrantów może podnieść swoją marżowość, być bardziej konkurencyjny, rozwijać swój biznes, zwiększać skalę i dostarczać większą wartość gospodarce. Przy okazji wszyscy inni mają większy rynek wewnętrzny. No tylko szkoda że Polak który nie potrafi nic czego nie potrafiłby imigrant bez kwalifikacji musi ruszyć dupę. W Polsce akurat niezbyt łatwo jest umrzeć z głodu bez pracy. Ale za to USA dużo prościej, a to właśnie na pracy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nvmm: Dokładnie. Takie osoby również świetnie by się odnalazły na Albicli. Bo to serwis tworzony przez antykapitalistów i komunistów dla takich właśnie egzemplarzy.