Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 478
Dlaczego nacjonaluchy i inni przedstawiciele narodowosocjalistycznego intelektualnego planktonu przesiadują na międzynarodowym, prywatnym serwisie społecznościowym, zamiast na NARODOWYM, państwowym i dumnym biało-czerwonym portalu Albicla imienia Jana Pawła II?

#bekazpisu #albicla
moby22 - Dlaczego nacjonaluchy i inni przedstawiciele narodowosocjalistycznego intele...

źródło: comment_1666675080AIMDPH3Kuw6JtveeswqOdB.jpg

Pobierz
  • 37
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szalony_baklazan: Nazwisko by wskazywało rzeczywiście na ruskiego. Ale taki nacjoluch pospolity i tak przecież tego nie rozróżnia. A co do emotek, to akurat Ukraińcy również je robią. To wynika ze stosunkowo trudno dostępnego dwukropka w układzie klawiatury z bukwami grażdanki.
@szalony_baklazan: bo 15 latek jest winien wojny na Ukrainie, albo tego że wybrali Putina, a może oczekujesz że wyjdzie protestować i się nawalać z policją...

Na szczęście to nie Ty decydujesz kto może a kto nie może zostać w Naszym kraju. Czy Rosjanin czy Ukrainiec niech sobie żyje i rozwija się jak najdalej od postsowieckiego syfu i propagandy. Może dzięki temu wyrośnie na normalnego Europejczyka szanującego innych i oceniającego ich za
Popatrz na Outsourcing w IT - dlaczego Polacy zabrali robote ludziom ze z zachodu? Bo jesteśmy tani.


@InzynierSieci: Jakoś nie widzę tego "zabierania" roboty ludziom z zachodu w sektorze IT. Tak, Polacy dużo pracują dla zachodniego IT - ale tamten rynek jakoś nie narzeka na brak pracy. Nie widać biednych Amerykanów którzy wychodzą na ulicę bo Polacy pracujący za miskę kartoszków zabrali im miejsce pracy. Po prostu polskiemu programiście bardziej się
Jeżeli odbiera Ci pracę 15 latek ze wschodu to musisz mieć naprawdę gówniane kwalifikacje do czegokolwiek i powinno być Ci wstyd za to co sobą reprezentujesz zamiast się tym chwalić w internecie.


@Mirkosoft: Zajebisty argument. Życzę by Ci pracę też zabrał ktoś z III świata, kto zrobi to samo co Ty, ale taniej
@Fan_Morawieckiego: Jeżeli jedyne co potrafisz to prowadzić samochód, nosić ciężary albo coś innego czego można Cię nauczyć w miesiąc to nic dziwnego że się boisz kogoś bez kwalifikacji, kontaktów i znajomości języka że zabierze Ci pracę.

Ja nie liczę na to że ktoś mi pracę "da". Staram się tak rozwijać swoje kompetencje żeby moja praca była czymś bardziej poszukiwanym na rynku niż ilość osób które mogą tę pracę dostarczyć. A jej
jestem ciekaw cóż to za zajebista robota że ktoś kogoś zwolni po to żeby zatrudnić 15 latka za połowę ceny i bez umowy.


@Mirkosoft: co 2gi januszex :)
u mojego kolegi - sprzedawcy opakowań - wczoraj zadzwonił telefon, żeby przyjechał do zakładu "pomóc na produkcji". Oczywiście w ramach obowiązków sprzedawcy (bez uprawnień na cokolwiek, przeszkolenia itp).
A angielskie janusze myślisz że co robiły - twój tekst o #!$%@? kompetencjach to 1:1
Jeżeli jedyne co potrafisz to prowadzić samochód, nosić ciężary albo coś innego czego można Cię nauczyć w miesiąc to nic dziwnego że się boisz kogoś bez kwalifikacji, kontaktów i znajomości języka że zabierze Ci pracę.

Ja nie liczę na to że ktoś mi pracę "da". Staram się tak rozwijać swoje kompetencje żeby moja praca była czymś bardziej poszukiwanym na rynku niż ilość osób które mogą tę pracę dostarczyć. A jej efekty mają