Wpis z mikrobloga

@DywanTv: ja nie, to pierwszy fit influencer którego oglądałem na początku mojej przygody z siłką. nie pamiętam dlaczego ale 4 lata temu jak byłem zalany fatem to jego filmy pozwoliły mi uwierzyć że będę mega warchlakiem po roku ćwiczeń. wiadomo potem weryfikacja i szukanie wiedzy w rzetelnych źródłach, ale myślę że ktoś inny mógłby się poddać.
@matewoosh: a ja mu wierzę w kwestii bycia naturalne przez kwestie religijne. Jest mocno wierzący często o tym spominał często na święta na ig coś wrzucał etc. I zanim się ktoś #!$%@? że pod publiczkę to lepiej się zastanów czy w tych czasach opłaca się mówić o wierze. Ale wracając czy osoba tak mocno wierząca była by w porządku sama ze sobą wciskając tysiąca ludzi taki kit czy zywczajnie kłamiąc?
@DywanTv: Lubić go Ci nie zabronię, ale uwierz mi, że chwila rozmowy z nim na żywo i całkowicie byś zmienił zdanie o nim. + do tego moim zdaniem bardzo złe podejście do podopiecznych, obiecywanie złotych gór (przykład, wmawianie że rozmiar nie jest tak ważny, że będą wysoko, a potem żaden nie wchodzi nagle do finału czyli top6), chęć sprawienia żeby czuli się lepsi od reszty bo pozostają naturalami, a tych sterydziarzy
chęć sprawienia żeby czuli się lepsi od reszty bo pozostają naturalami, a tych sterydziarzy to #!$%@?ć


@Lewusx: Heh, a to tak nie powinno być? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wiadomo - mówię tylko na podstawie tych kilku filmików, które obejrzałem, moze twarza w twarz jest inny
@matewoosh: @DywanTv: To prawda że montażowo filmy są na bardzo wysokim poziomie ale kurde zabij mnie ale tego jego pretensjonalnego górnolotnego stylu wypowiedzi w stylu motivating coacha jakoś nie mogę znieść aczkolwiek nie w każdym filmiku aż tak to boli, ale w tym najnowszym właśnie znowu jest tego dużo. Styl wypowiedzi strasznie taki jakiś sztuczny jest <.> ale próbuje przymykać na to oko, zobaczymy co dalej z kanałem wymyśli.

PS.