Wpis z mikrobloga

Jak mówiłem, wpisy będę wrzucał raz na jakiś czas - chyba że nagle moje życie stanie się tak ekscytujące, że będę w stanie coś dodać codziennie.

Praca:
Dostałem ofertę pracy w JLR (Jaguar-Land Rover), w międzyczasie uniwersytet też mi zaoferował nowy kontrakt - ale zdecydowałem się przyjąć ofertę JLR. Rozmowę kwalifikacyjną miałem tydzień temu i w ten sam dzień zadzwonili do mnie informując, że dostałem pracę. Opóźniłem trochę rozpoczęcie (zacznę w styczniu), aby pozałatwiać wszystkie sprawy na uniwerku zanim go opuszczę.

Życie towarzyskie:
W zeszłym tygodniu byłem na zajęciach z Salsy, ale głównie moje życie opera się w tym momencie o pracę. Poznałem nowych ludzi, ale poza zajęciami nic z nimi nie robię. Chciałem zacząć znowu te zajęcia musicalowe w Londynie - ale chciałbym jakoś obniżyć koszt podróżowania do Londynu - jest jakaś opcja dla osób które chcą często podróżować Coventry -> Londyn poza kupowaniem biletów z jakimś wyprzedzeniem?

Rutyna:
W miarę regularnie ćwiczę na siłowni + raz w tygodniu badminton. Chciałbym robić trochę więcej. Zrobiłem sobie też listę skili, które chciałbym osiągnąć: szpagat (chyba nieosiągalny), stanie na rękach, backflip.

Marzenia:
Odezwali się do mnie ze szkoły w Lodynie, gdzie kiedyś tam wyraziłem zainteresowanie dołączeniem do Tango Company - takiej organizacji ludzi, którzy chcą tańczyć Tango Argentyńskie i występować w różnych miejscach. Problem jak zawsze - jak obniżyć koszt podróżowania do Londynu.

Nowości:
Kupiłem suszarkę do filamentu, bo mam jakieś problemy z drukowaniem Enderem. Nie przetestowałem jeszcze, czy coś to daje. Niemiła nowość - dostałem mandat za przekroczenie prędkości i aby nie dostać punktów musiałem się zapisać na kurs (83 funty) no i przyszedł upragniony rachunek na wodę.

Pieniądze:
Założyłem jedno konto oszczędnościowe (gdzie niby dostanę 50 funtów po roku, jak będę przelewał nie więcej niz 150 funtów co miesiąc). Ogólnie odkąd zerwałem z moją poprzednią dziewczyną to w końcu nie muszę się martwić o finanse z miesiąca na miesiąc ;p

Związek:
Znowu spotkałem się z tą Polską dziewczyną, ogólnie fajnie się gadało - chyba nigdy z nikim nie miałem tak dobrego kontaktu (mamy dużo wspólnego jeśli chodzi o nasze życie jak mieszkaliśmy jeszcze w Polsce). Problem jest taki, że tak trochę średnio mi się podoba pod względem fizycznym. Ja o siebie dosyć mocno dbam (trochę pomaga mi szybki metabolizm ;p) i jestem szczupły. No więc mam tutaj trochę mieszane uczucia.

Bonus:
Moja eks do mnie napisała, że dostała wizę i może podróżować po Europie. Zapytała, czy nie chciałbym gdzieś z nią polecieć. To ogólnie zły pomysł, prawda? Ogólnie ja już nie mam do niej zbytnio uczuć i dobrze pamiętam, czemu zerwaliśmy (podejście do finansów oraz ogólnie brak wsparcia, grała ze mną jakieś gry - nie odpisując, planując sobie wcześniej własne weekendy i najważniejsze ... akceptowała jakieś prezenty od randomowych gości, co napisali do niej na socialmedia -> oczywiście nie będę tutaj zbyt obiektywny, bo sam idealnym chłopakiem nie byłem).

Zmiany: przestać się lenić po pracy i starać się być jak bardziej aktywnym każdego dnia (weekend zostawić na odpoczynek/podróżowanie).

Wołam: @TheGreenBastard, @kamill99, @LordFen
5/376
#motywacja #rozwojosobisty #zmianazmirkiem #zmiananalepsze
#motywacja #zwiazki
  • 1