Wpis z mikrobloga

Siema Mirki i Mirabelki. Szukałem po tagach, ale nie znalazłem, więc chciałbym się podzielić tym, że od paru lat śledzę na YouTube kanał "SnakeDiet". Jest to kanał założony przez Cole'a Robbinson'a z USA , gość który na co dzień jest trenerem personalnym, a jego niszą jest odchudzanie ludzi i odpiżdżanie ich z pomocą postów (nie jedzenia). Warto nadmienić, że dla niego post zaczyna się conajmniej od 24h (OMAD), żadne tam IF'y 16/8. Gość jedzie po wszystkich równo i nie pierdzieli się z nikim ani z niczym. Zaleca ludziom otyłym posty po 48, 72h i dłużej, ale to co wyróżnia na tle innych to Snake Juice, czyli woda z solą, sodą i potasem, którą ma za zadanie utrzymać odpowiedni poziom elektrolitów w organizmie podczas postu. Nie zaleca on postów na samej wodzie, i właśnie ten Snake Juice jest kluczem do bezpiecznego nie jedzenia przez długi okres, bez ogromnych spadków energii i problemów z niedoborami. Sam Cole robił nawet kilkudniowe posty dry (bez kontaktu z wodą) udowadniając jak post pozytywnie wpływa na ludzki organizm. Sam Cole jest dość ekstremalną osobą z charakterem, ma grupę na FB gdzie odchudza grubasów, pomaga im z problemami zdrowotnymi z pomocą postu za darmo. Jego podejście jest naprawdę specyficzne, ale gość ma naprawdę dużą wiedzę. Jeżeli ktoś ma ochotę dowiedzieć się czegoś na temat Cola to poniżej wrzucam filmik z jego kanału gdzie udowadnia, że stosując post ( w tym przypadku OMAD) jest w stanie schudnać i poprawić wyniki w badaniach jedząć McDonalda codziennie przez miesiąc.

#dieta #glodowka #post #intermittentfasting #fasting #lowcarb #keto #ketoza #mikrokoksy #odchudzanie
zjadlbymcosdobregoalejestemnadiecie - Siema Mirki i Mirabelki. Szukałem po tagach, al...
  • 8
czymś co odchodzi od normy powoduje swędzenie kukli.


@zjadlbymcosdobregoalejestemnadiecie: Ale co to niby za odchodzenie od normy.
Może to ze coś #!$%@? na początku, że jak zaczął dietę to się czuł jak na sterydach i nagle stal się silniejszy.

Przecież gość tam je mase sałatek i burgery, jak jest w minusie kalorycznym to co ma się innego stac niż spadek wagi?
Przecież ludzie nie tyją od fastfoodow bo mają jakiś składnik
@krzysiek944: Gdzie ja wspomniałem cokolwiek o kaloriach? To, że trzeba być w deficycie żeby chudnąć jest oczywiste. Mi chodziło tylko o twoją ignorancję np. czy zwróciłeś uwagę na to, że autor filmu mówi, że był na swoim zerze kalorycznym, a gdy skupił swój posiłek w malutkim oknie żywieniowym zaczął tracić wagę mimo tego zera i musiał jeść więcej? No nie zwróciłeś, bo nawet nie obejrzałeś i już rzucasz frazesami o deficycie,
@krzat: Bo jest jebnięty xD. Ogólnie on ma takie podejście do życia, żeby przełamywać bariery, nie bać się niczego, nie wstydzić się siebie, żeby być zajebiście pewną siebie jednostką i nie ulegać presji społeczeństwa. On właśnie pracuje z takimi zakompleksionymi ludźmi co ważą po 200kg + i wstydzą się wyjścia do ludzi, dlatego daje przykład swoim podopiecznym żeby być "shameless" i dlatego np. chodzi w tym filmiku z dildem na głowie.