Wpis z mikrobloga

@Krachu: Masz beznadziejną kadrę menadżerską. Nie piję do Ciebie broń boże, ciesz się lajtem. Ale sporo użytkowników tego portalu krytykuje menadżerów i co takie chłopy robią w pracy. Otóż ja jestem takim menadżerem i u mnie takie coś nie przechodzi bo proces znam. Walenie w "ch" , fejkowe godziny i dummy story pointy nie przechodzą. Takich gagatków wysyłam na process improvement plan i spowiadają się codziennie z roboty, którą robią. Dobrzy
Masz beznadziejną kadrę menadżerską.


@kkrzysiek13: xD Jego kadra menadżerska też dostaje premię uznaniową za dobrze wykonaną pracę i mają #!$%@? skoro wszyscy są zadowoleni. Najgorzej właśnie pracować z ludźmi i pod sobą i nad sobą co "nie piję do Ciebie broń Boże" ale potrzebują się wykazać. I po #!$%@?? Na przykłądzie OPa widać wyraźnie, że awanse i premie nie biorą się z ciężkiej pracy.
@kkrzysiek13:
Cwaniactwo i jawne lecenie w #!$%@? gdy zblizaja sie deadline'y, ogolna wyjebka na projekt - to zdecydowanie inna liga niz "skonczylem swoje, nic nowego nie ma, chill". Masz mentalnosc niewolnika i janusza.