Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Happiness: Nie widzę nic złego w tym, aby w górach napić się czegokolwiek, o którejkolwiek godzinie, urodziłem się w górach, więc zdarzyło się wypić SOWIETSKOJE IGRISTOJE na Szrenicy i to uwaga o 00:00 w sylwestra! Czy to już patologia? Nie wiem, ale na pewno patologiczny to masz światopogląd a co gorsza czujesz się jakiś lepszy i musisz to zaznaczyć, to jest patologia XD
@stanleymorison: Co to w ogóle za stwierdzenie "picie piwa do obiadu" XD raz, że to nie piwo tylko wino które miało być dobrane do mięsa dla podniesienia efektów smakowych, a dwa masz wolne z dziećmi i żoną raz na 11 miesięcy i od 10 rano musisz być nawalony? XD Alkohol wcale nie jest ludziom potrzebny w dużych dawkach dla ludzi bo jest szkodliwy. 500ml/1lL to dużo więcej niż lampka.

Standardowy kieliszek
@stanleymorison:
Jak tak patrzę na te #!$%@? purytańskie komentarze wykopków świętszych od papieża, to nasuwa mi się jedna myśl - jestem zupełnie przekonany, że za jakiś czas (jedno, max dwa pokolenia) znowu jakiś kretyn wpadnie na to, żeby przeprowadzić eksperyment pod tytułem "Prohibicja" tak jak zrobiono to w USA w XX wieku. Tyle, że oczywiście zrobi to, nie czytając w ogóle o konsekwencjach tego poronionego pomysłu. A potem, jak już się