Wpis z mikrobloga

Trafiła na patusów - ale robić projekcję na cały naród przez taki margines - to też trzeba mieć w sobie sporo jadu, albo zwyczajnie być ojkofobem.
  • Odpowiedz
gdzie tacy niemcy łoją tego piwa dużo więcej niż my.

Polska jest liderem w ilości spożywanego piwa w Europie. Przeciętnie każdy pijący Polak w wieku powyżej 15 lat wypija 136 litrów piwa rocznie, co oznacza 272 półlitrowe puszki i ponad 5 kilogramów etanolu - wynika z przekazanego PAP w środę raportu Instytutu Jagiellońskiego.


@stanleymorison: ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡
  • Odpowiedz
@stanleymorison: i potem nic dziwnego, że Polakom brakuje pewności siebie, są zamknięci w sobie na tle innych nacji. Niemiec, czy Jankes pije piwo to jest luzak, fajny, uśmiechnięty gość. Polak pije piwo, bo to brudny alkoholik, co bije w domu żonę. I pewnie kradnie. HA TFU!
  • Odpowiedz
@stanleymorison: Taki z Polski kraj alkoholików, że Polacy mają absolutnego #!$%@? na punkcie kierowania po najmniejszych alkoholu, tymczasem w Niemczech to nic dziwnego by z obiadu zapitego piwem wracać autem. Jak ktoś kojarzy picie alkoholu z zachlewaniem się do utraty świadomości to raczej z nim jest problem a nie z resztą :P
  • Odpowiedz
Przepraszam za ten wpis, zapomniałem, że co jak co, ale na takie wpisy wykop jest uczulony bardziej, niż jakąkolwiek inna społeczność w necie. Tutaj jak pijesz w sobotę o 11 piwo, podczas koszenia trawy to jesteś „wysokofunkcjonującym alkoholikiem” i powinieneś się zgłosić na terapię, a jak jedziesz w zabudowanym 55 km/h to jesteś piratem drogowym i powinno się Ciebie sądzić jak usiłowanie morderstwa, albo od razu najlepiej zdekapitować ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
Ale ona wolała podać przyklad picia piwa o 10, gdzie tacy niemcy łoją tego piwa dużo więcej niż my.


@stanleymorison: Nie, ona podała przykład że nawet na wakacjach z dziećmi w górach ojczulo musi sobie walnąć browara. Idę z dziećmi po górach i muszę uważać żeby się im nic nie stało (nawet w prostej dolince) to zacznę od piwa w schronisku - to jest alkoholizm.
  • Odpowiedz
@stanleymorison ogólnie się z Tobą zgadzam, bo też wkurza mnie to piętnowanie jak chcesz wypić jedno piwo, bo to alkoholizm! przeciez będziesz dzisiaj prowadził! Ciul, że za 12h.
Z drugiej strony też wiem skąd się to wzięło, bo mało kto w tym kraju kończy na 4
  • Odpowiedz
Kraj j3banych alkusów


@stanleymorison: ale tak jest... sytuacja z dziś. Sklep osiedlowy 100m od kościoła w centrum 200tys. miasta. W kolejce przede mną 4 osoby, wszystkie biorą wódę, albo zestaw wóda (100/200) i papierosy. Sam się w myślach uśmiechnąłem, bo też wszedłem po 2 browary. W między czasie w kolejce ustawiło się jeszcze za mną 3 typów. Myślę, że też nie przyszli po jogurty.
  • Odpowiedz