Wpis z mikrobloga

@10129: co do pc, to jak skladalem kompa to o dziwo najtaniej wyszlo kupić ram z podswietleniem, mi to nie bylo potrzebne ale jak juz jest to spoko najwyzej wylacze xd, a w grafikach to już norma że dyskoteka :)
  • Odpowiedz
@Jezus_z_Galileii: w tej roznicy 400-1500 to juz wchodzi w gre uzycie materialow, ktore rozpozna raczej ktos kto sie tym interesuje, ale wygląd już jest ogromnie zroznicowany. Widać że kazdy detal jest na tiptop.
Co do trudnosci w tworzeniu podobno najgorsze to hartowanie jest, i równe tworzenie szlifu. Reszta to chyba kazdy majsterkowicz ogarnie
  • Odpowiedz
A prosze bardzo, nie ma problemu xd Milo widziec jak ludzie rozmawiaja i sie nie zabijają o żydow, lgbt, reb pill, czy glupie memy z glownej :)


@GenLufa: Ale chyba cenzura mirkowa w jakiś sposób działa bo zupełnie nie miałem od Ciebie powiadomień o odpowiedzi, a na #czarnolisto Cie nie mam ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
14c28n jest spoko, skladak ruike p801 to jeden z lepszych, na olx za 80zl sie dorwie. I to sprawdzona marka. Sa rozne nonamy i tam bym uwazal


@GenLufa: akurat ruike sam mam, tylko inny model. one ostatnio wystrzeliły z ceną mocno. te noże nowe nie kosztowały 170zł z tego co pamiętam.

no losowej nieznanej firmy to bym nie brał, tam bywają stale całkiem inne niż napisane albo hartowanie zepsute, zdaje się z D2 mają notorycznie problemy firmy z chin i stal ma potem gorszą opinie niż powinna bo hartowanie zwalone całkiem. przynajmniej z tego co
10129 - > 14c28n jest spoko, skladak ruike p801 to jeden z lepszych, na olx za 80zl s...

źródło: comment_1666557856KZUgK24RxDnY2ctLQSX36z.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@beer_man: tak bywa jak ktoś zapomni oznaczyć kogoś i zatwierdzi posta. potem jak zobaczy to z edytuje i doda oznaczenie, ale już wtedy wykop i tak nie wyśle powiadomienia.
  • Odpowiedz
@10129: to normalne że za dużego fallknivena dajesz 1300zl, pół kilo żelastwa którym można robić wszystko.
Nikt nie zabrania kupić jakieś leuku za 400zl. Niższe ceny np 200 to juztak średnio bym powiedział, już lepiej jakąś tanią maczetę kupić.
Jak taniej niż 200zl i ma być dobrze To tylko morki mi przychodzą do głowy.
A i wyżej jeśli się zapłaci 1000zl to nikt nie powie ze Nóż musi być niezniszczalny.
  • Odpowiedz