Wpis z mikrobloga

Wykopki kolejny raz pokazują, że są elitą internetu. Facet jest jednym z lepszych w swoim fachu, jako jedna z nie wielu osób dostarcza rzetelnych i merytorycznych treści na tag #wojna a wy jedziecie go za koślawy podpis i monetyzacje swoich treści? Chłop analizuje informacje praktycznie 24/7 do tego organizuje pomoc dla Ukrainców. Ściska was, że ktoś potrafi zarobić na swoich umiejętnościach? Zawiść w Polakach jest tak silna że nie potrafią wytrzymać gdy widzą kogoś z wiedzą i sukcesami, w dziedzinie której się zajmuje i przy najmniejszym potknięciu zrównają tę osobę z błotem. Dlaczego osoby które naprawdę coś znaczą nie ubliżają Jarkowi i nie wytykają w tak namiętny sposób jego błędów? Bo to ludzie używający mózgu i wiedzą, że to facet z pojęciem i robi dużo więcej dobrego niż złego. Zastanówcie się co robicie. Chcecie na tagu więcej papki typu prezydent tut czy hyhy russia hate club to lećcie dalej z tematem obsmarowując g00wnem wartościowe osoby takie jak Bartosiak czy Wolski a informować was o wojnie bedą szalony reporter czy inne pokemony. @wolskiowojnie #rosja #ukraina
LechiaPany - Wykopki kolejny raz pokazują, że są elitą internetu. Facet jest jednym z...

źródło: comment_1666507466F9xj43Nc0qrbeAAHb0ISJa.jpg

Pobierz
  • 90
@LechiaPany: no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego wolskiego o wojnie naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@LechiaPany: A ja tam nie wiem, ja go od początku nie lubiłem typa za sam sposób bycia i to nagrywanie na klatce schodowej czy #!$%@? wie gdzie. I w dupie mam te jego treści. Od początku wojny wypłynęło wiele hien i wielkich analityków którzy to się znają na wojnie jak nikt inny. A wystarczy posłuchać po prostu wywiadów osób stricte związanych z wojskiem aby dowiedzieć się jaka jest na prawdę sytuacja
@LechiaPany: PCH Zwajtausend najlepsze, skuteczne tyle co 8 innych haubic... tabelkowy spec, reklamujący niemieck shit.

Nie chodzi o to co robi, tylko o to że jest j hipokrytą, który wypromował się na wojnie.

W przeciwieństwie do niego Bartosiak wybił się na przedwojniu, gdy większość pukała się w głowę na to co mówił.
Zawiść w Polakach jest tak silna że nie potrafią wytrzymać gdy widzą kogoś z wiedzą i sukcesami, w dziedzinie której się zajmuje i przy najmniejszym potknięciu zrównają tę osobę z błotem


@LechiaPany: Najmniejsze potknięcie xD "nie będzie ofensywy" a w rzeczywistość największa ofensywa ruszyła tuż po słowach pana Wolskiego. Zapowiada pogrom a tu nic się nie dzieje. Zawsze odwrotnie, naprawdę super rzetelny gość xD