Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#pracbaza #zalesie ##!$%@? #fotografia
Pracuje w sklepie z aparatami fotograficznymi i mamy serwis
Koleś przynosi Nikona d5200 z uszkodzoną migawką i trzema obiektywami.

Dostał wycenę naprawy 600 zł.
Przychodzi i mówi, że nie będzie tego naprawiał i czy może u mnie aparat zostawić żeby go zutylizować.
Ja się pytam czy cały.
No cały, po co mi torba na aparat
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obiektywy warte z 2 tysiaki zostały u mnie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6352781e5d8592373bfb342a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 65
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Dobrze zrobiłeś, skoro gość nie wie ze obiektywy będą pasować do innego aparatu to znaczy ze nie zrobił by z nich żadnego użytku, trzeba pamiętać aby ZAWSZE dbać o siebie bo zaraz znajdzie sie ktoś kto ciebie wyrucha i nawet sie nie obróci
  • Odpowiedz
@enzojabol: Jak ktoś nie siedzi w temacie to może nawet nie pomyśleć, że sprzęt jest cokolwiek warty - uczciwy człowiek dopytałby czy klient chce zostawić za darmo coś co na jeszcze wartość i OP o tym wiedział skoro pisze z anonimowych tak jak słusznie zauważył @asdfghjkl
  • Odpowiedz
@enzojabol: Ale ja go złodziejem nie nazwałem ¯_(ツ)_/¯ uważam natomiast że źle postąpił wykorzystując brak świadomości klienta o wartości obiektywów. Trudno wnioskować o świadomości klienta skoro rezygnuje z naprawy za 600pln i oddaje szkła warte 2k xD jeszcze przyszedł pochwalić się tym na wykop najpewniej w celu uspokojenia sumienia licząc że spierdiksy napiszą mu jaki to on sprytny nie jest i jak dobrze postąpił
  • Odpowiedz
@UnderThePressure: a praca zwykle na czym polega? Na niewiedzy innych w danej dziedzinie wiec tak samo zrobil OP. To wy jestescie nienormalni piszac takie bzdury.Pracujac chocby w takim popularnym na wykopie IT dlaczego ludzie proste zadania udaja,ze robia dluzej? To nie zlodziejstwo? Wiele takich przykladow moglbym wymienic.
  • Odpowiedz
@yupitr: czy ten klient miał 8 lat? OP nie musiał go uświadamiać w tak podstawowych kwestiach.

Gdyby pracował na złomowisku samochodów i ktoś przyszedł zezłomować auto warte 3000 zł to tez byście wyzywali OPa od złodziei?
  • Odpowiedz
@UnderThePressure prze ierz sam to kupił, wie ile zapłacił, sam zapytał o utylizacje, i sam odpowiedział że wszystko, nawet torba. Chyba wiedział ze torba tez jest cos warta, nie uszkodzila sie podczas uszkodzenia aparatu. Chłopu pańszyżnianemu trafia sie jak ślepej kurze xiarno a wy każcie mu jeszcze oddac róznice na fundacje jakąś. O ile to nie bait
  • Odpowiedz