Wpis z mikrobloga

  • 24
Jestem chłopem spokojnym, starej daty. Młodsza znajoma zaprosiła nas na te słynne halloween i trzeba się przebrać. Pierwszy raz na takiej imprezie będę. Czy jak wjadę w masce przeciegazowej, licznikiem Geigera, z pipbojem na ręku i nuką colą quantum i będę rozdawać ulotki vault tech to krindżuwa, czy fajny pomysł. Ubiorę się tak na wojskowo. Różowa będzie Yennefer i będzie rozdawać eliksiry w małych buteleczkach. Help. Ludzie w wieku 20 lat będą.
#pytaniedoeksperta #niewiemjaktootagowac #chcepogadac
Krachu - Jestem chłopem spokojnym, starej daty. Młodsza znajoma zaprosiła nas na te s...

źródło: comment_1666435074ShumBi3Bv1KAKPYMWFcM19.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@fizzly dzięki, serio nie wiem jak za to się zabrać, a jako fanatyk uniwersum i wszelakiej radiacji mam sprzęty, no i nie mogłem wybrać innej postaci ()
  • Odpowiedz
@Krachu: w takich imprezach sądzę że liczy się oryginalność. Przebranie się za szkieleta, wampira, czarownicę...to pewnie będzie standard, a ty masz coś innego + fajny pomysł z tymi ulotkami/eliksirami :)
  • Odpowiedz
@Krachu: kurde, mogliby tam dodac chociaz licznik BPM jak w opaskach, fajny bajer by byl. Wczoraj widzialem gdzies reklame tego i sie wlasnie zastanawialem, co tam zaimplementowali.
  • Odpowiedz
@Krachu: no w sumie, mozna by to bylo zrobic nawet na zwykla fotoczujke, fajny bajer by byl, Wracając do meritum to dla mnie bardzo dobry pomysł, ale jednoczesnie mega sie zastanawiam, czy dzisiejsi 20-latkowie kojarza Fallouta.
  • Odpowiedz