Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 69
Uwielbiam wyjeżdżać w góry, nawet na krótko tak jak teraz na weekend. Pobudka rano, widok z okna na góry i kawusia. A za chwilę śniadanie i całodniowa spacerowa wycieczka z żoną po górach, piękne krajobrazy i obcowanie z naturą () Bez ciśnienia, bez żadnych celów typu zdobycie jakiegoś szczytu, po prostu włóczenie się po TPN tam gdzie nas wzrok poniesie, coś pięknego :D
#zakopane #podhale #gory #krajobraz
choosewisely - Uwielbiam wyjeżdżać w góry, nawet na krótko tak jak teraz na weekend. ...

źródło: comment_1666423713eDZ916Pzsrf0ycoXMpyjD7.jpg

Pobierz
  • 16
@choosewisely: Nie dość że lubi góry to jeszcze robi fotki Pixelem widać że spoko gość :D

Fajnie by było jakby Tatry był przez całe naszę południe. Ogólnie hasałem po prawie każdym beskidzie i no jest spoko ale w porównaniu do Tatr to nie ma startu :P Jakbyśmy zamienili Beskidy na takie Tartry/ Alpy obszarowo to też nie byłoby tłoków.

Fajnie by było we Włoszech mieszkać że by tam bogatszym sie było
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Dzięki wszystkim za miłe słowa, fakt ja akurat jestem w Zakopanem, więc jest dosyć drogo, ale i tak fajnie. Teraz chwila relaksu w hotelowym basenie, a następnie jak prawdziwy Janusz ruszam na Krupówki żeby wypić browara, zjeść przesolonego oscypka i kwasicę xD
No mają takie wypady swój niepowtarzalny klimat, nawet ten w niektórych miejscach wyczuwalny kicz w Zakopanem ma coś w sobie xD
@niebadzogrem:
A dziękuję bardzo, to akurat nowy nabytek