Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@enforcer: Gra kiedys:


-#!$%@? plyta z bledami nagrana bo nagrywarka szwagra to szrot, a esperanza to podkladka pod kubek.

-Czesc archiwum "#!$%@?.rar" nie dziala.

-Po trzecim nagraniu i rozpakowaniu w koncu: Artefakty i blue screen. Zaktualizuj sterowniki.

-Biegniesz do kiosku po CD Action albo inne gowno. Zeby znalezc najnowsze drivery do 16MB Voodoo Banshee.. Jest juz niedziela wieczor kiosk zamkniety.

-Poniedzialek udalo sie... Odpala... "Wloz CD2"

-Jakto nie ma cracka???

-Po
Gry kiedyś:
- kupiłeś za 100zł grę,
- okazało się, że ma jakiegoś critical buga związanego z twoją konkretną kartą graficzną,
- czekasz rok albo dwa z nadzieją na patcha, albo zmieniasz kartę graficzną
- o działa, tylko czemu nie ma dźwięku, i którego sound blastera z listy wybrać, skoro mam integrę
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jedyna gra która mnie pokonała jako młodego gnojka to konfiguracja world of warcraft na pirackich serwerach. Za cholerę tego nie potrafiłem ogarnąć, teraz jak mogę pozwolić sobie na abonament to już nie mam ani ochoty ani czasu na mmorpg ;(
@Niedobry: @kaspe: Nie zapomnijcie o problemach z tym związanych typu czarny ekran po ładowaniu, zawieszanie się ładowania, zawieszanie się po intro, czarny ekran i nie ładuje intro, wszelkiej maści błędy sypiące przez brak bibliotek czy z powodu nieprawidłowych konfiguracji sprzętowych, systemowych, nieaktualnych sterowników. Wiązało się to z kupą czasu spędzonego na googlowaniu rozwiązań. Zresztą zakup oryginału nie gwarantował ucieczki od tych przygód ( ͡° ͜ʖ ͡°)