Wpis z mikrobloga

@Piotrek7231 a nic nie mów

przez pół życia olewałem dentystę, bo mi kiedyś partacz przez 4 godziny zeba rwał. Co się nacierpialem to moje.

No ale ostatnio pomyślałem drugie, że no chyba się już czasy zmieniły, potrafią bez bólu może już robić.
  • Odpowiedz
@arkadikuss: ty te zęby robisz w Szwajcarii? Idź do jakiegoś luxmedu czy innego scanmedu, czysto, ładnie, RTG bez ich ubezpieczenia to jakieś 5 dyszek, max stówka razem z przeglądem?
  • Odpowiedz
przez pół życia olewałem dentystę


@arkadikuss: to dopiero potrafi zakosztować

Bo potem boli i musisz iść i dowiadujesz się, że 4 na kanałowe i 6 do borowania czy coś
  • Odpowiedz
@arkadikuss: @seithr1929: to mają być wysokie cen? Ja o mały włos dałem się namówić na wyrwanie dwóch ósemek za 3k. 6 minut konsultacji (bez zaglądania, kolejna wizyta w tym salonie) - 250 zl.

Wyrwanie osemki rok tmeu - zwykłej, prostej, ale pilnie - tysiąc.

Dental Salon Wrocław. Polecam wyłącznie ludziom bogatym. Dentyści w rynku sa o niebo tańsi i co najmniej nie gorsi.
  • Odpowiedz
@Piotrek7231: 3 zęby i 2 zdjęcia 1500zł i trzeba długo czekać na specjalistę prywatnie, na razie w ciągu 5 miesięcy byłem 2 razy i mam jeszcze dwie wizyty do umówienia, jak wszystko zrobię do końca roku to będzie cud, ogólnie dramat z kolejkami :/
  • Odpowiedz
@sasik520: To tez kwestia specjalizacji. Chirurg szczękowy po studiach szkoli się jeszcze 6 lat, często w szpitalu, by potem porzadnie rwać zeby i wykonywać inne czynności chirurgiczne.

Porównaj teraz kosmetyczkę, która po kursie online wstrzykuje botoks za 500zl w usta.
  • Odpowiedz
@sasik520: u mnie były dwie wyrywane, dwie usuwane, na szczęście dwie się udało na nfz (wszystkie w tym samym miejscu). Koszt jednej to koło 6 stów w 2019, a w 2020 podnieśli do 8. A wyrwanie u mnie trwało krócej niż czekanie aż znieczulenie zadziała :|
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@arkadikuss: sam w poniedziałek zostawiłem 550 zł, w następny poniedziałek pewnie drugie tyle o ile nie więcej i za miesiąc znów, i za 3 znów... Ale tak jak Ty że strachu i olewactwa więc place za swoją głupotę. A dentysta zajebisty mimo, że oblałem koszulkę potem jakbym pod prysznicem stał.
  • Odpowiedz
@sasik520: w Dental Salon pracuje dr Jadach , specjalista 1 klasa, płaci się za wiedzę, wyrobioną rękę i zmniejszenie ryzyka powikłań, zawsze można znaleźć taniej choćby poza Wrocławiem ale wtedy mniejsza pewność. 1500/1200 za ósemkę zatrzymaną to już prawie norma w wrocku.
  • Odpowiedz