Wpis z mikrobloga

@Piotrek7231 a nic nie mów

przez pół życia olewałem dentystę, bo mi kiedyś partacz przez 4 godziny zeba rwał. Co się nacierpialem to moje.

No ale ostatnio pomyślałem drugie, że no chyba się już czasy zmieniły, potrafią bez bólu może już robić.

No, potrafią.

Ale ceny to ojacie.

Ostatnich parę dni:

Plomba - 380zł
Skaling - 300 zł (za miesiąc jeszcze jeden, dla pewności)
RTG - 170 zł
Teraz znów za parę
@arkadikuss: @seithr1929: to mają być wysokie cen? Ja o mały włos dałem się namówić na wyrwanie dwóch ósemek za 3k. 6 minut konsultacji (bez zaglądania, kolejna wizyta w tym salonie) - 250 zl.

Wyrwanie osemki rok tmeu - zwykłej, prostej, ale pilnie - tysiąc.

Dental Salon Wrocław. Polecam wyłącznie ludziom bogatym. Dentyści w rynku sa o niebo tańsi i co najmniej nie gorsi.
@Piotrek7231: 3 zęby i 2 zdjęcia 1500zł i trzeba długo czekać na specjalistę prywatnie, na razie w ciągu 5 miesięcy byłem 2 razy i mam jeszcze dwie wizyty do umówienia, jak wszystko zrobię do końca roku to będzie cud, ogólnie dramat z kolejkami :/
@sasik520: u mnie były dwie wyrywane, dwie usuwane, na szczęście dwie się udało na nfz (wszystkie w tym samym miejscu). Koszt jednej to koło 6 stów w 2019, a w 2020 podnieśli do 8. A wyrwanie u mnie trwało krócej niż czekanie aż znieczulenie zadziała :|
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@arkadikuss: sam w poniedziałek zostawiłem 550 zł, w następny poniedziałek pewnie drugie tyle o ile nie więcej i za miesiąc znów, i za 3 znów... Ale tak jak Ty że strachu i olewactwa więc place za swoją głupotę. A dentysta zajebisty mimo, że oblałem koszulkę potem jakbym pod prysznicem stał.
@sasik520: w Dental Salon pracuje dr Jadach , specjalista 1 klasa, płaci się za wiedzę, wyrobioną rękę i zmniejszenie ryzyka powikłań, zawsze można znaleźć taniej choćby poza Wrocławiem ale wtedy mniejsza pewność. 1500/1200 za ósemkę zatrzymaną to już prawie norma w wrocku.