Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 60
902 581 + 54 = 902 635

Jakiś czas temu opisywałem przypadek mojego chinarello i wspominałem, ze przyszedł czas na budowę czegoś nowego ( ͡º ͜ʖ͡º)

No i w 90% jest ( ͡º ͜ʖ͡º) Zostały detale do dorobienia (podkladki pod mostkiem, lzejsze o 100g hamulce, czy duzy ladny wozek przerzutki)

Wyszło wagowo przyzwoicie 6,815kg co bardzo cieszy, nie mniej jednak zejdę jeszcze troche nizej. Waga w gotowości do jazdy, z koszykami, pedalami i wahoo. Sklepowo rowno 6.5kg :)

Wrazenia z jazdy? prawie sam jedzie, warto bylo ( ͡º ͜ʖ͡º)

#rowerowyrownik #hiponaszosie #rower #szosa #pokazrower

Skrypt | Statystyki
Hipodups - 902 581 + 54 = 902 635

Jakiś czas temu opisywałem przypadek mojego chinar...

źródło: comment_1666275441HXqShTe0USDsj4byjRghVF.jpg

Pobierz
  • 39
@Hipodups:
-jaka jest minimalna waga wg uci?
-Zachowaj rozum i godność człowieka i wymień tylko kółka w tym wózku na lepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-Co taki mały stozek na kołach.
-Ile to somsiada finalnie kosztowało
@TypowyXD:
1. 6.8kg
2. wozki mi sie podobaja, dla tego jeszcze nie kupilem. W planie ten od absolute black. Tylko wyglad, nic wiecej sie nie spodziewam.
3. bo skupiam sie na górkach, 100g roznicy miedzy 38 a 55 a aero na 6% prawie żadne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4. Nie pytaj. Pod 30k, uwzględniając koła i obunożny pomiar.

@Cypherspeed: Tutaj nie ma nic z chińczyka.

@
Hipodups - @TypowyXD:
 1. 6.8kg
2. wozki mi sie podobaja, dla tego jeszcze nie kupi...

źródło: comment_1666284309OjJeNbqvH6MYOVayGQIWg9.jpg

Pobierz
@Poemat: sa spoko, wygladaja na solidne i sa mega lekkie( ͡° ͜ʖ ͡°)
@parowczankreatyny: centrumrowerowe.pl
No duzo, rama 5.5k , napęd 4.5k korba 4k kaseta 1.5k i juz masz 15.5, kokpit 2.5 kola 3.5 pomiar mocy 3 i juz masz 24,5, owijki, lancuch, pancerze, linki, ekspandery, suporty, klucz do suportu tokena, fiting, tytanowe ośki kól, wentyle tubeless, jarzmo siodleka z prentami karbonowymi, opony, hamulce i wychodzi
@TypowyXD: eh eh, niby #!$%@?, ale zakladam ze gosciu po prostu zatarł lożysko ktore nalezy serwisowac, ale dla mnie zaden nic nie daje po za wyglądem, większą wagą i gorszym aero ( ͡° ͜ʖ ͡°) w te 2-3w oszczędności nie wierzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)