Wpis z mikrobloga

Wczoraj robiłem trening na El Toro w Sosnowcu. Ogólnie to najlepiej wyposażona siłka, na jakiej byłem, ale oprócz tego właściciel to jest świetny chłop. Byliśmy tam w kilka osób, 1 osoba poziom mistrza świata, kilka osób poziom mistrzostw europy i ogólnie dużo silnych osób. Właściciel podszedł do nas, pogadał, wytłumaczyłem mu czemu jak robią ciągi sumo to używają jednego podestu, a drugiego nie - bo przeszkadza im przerwa między drewnem a gumą na środku. I po 5 minutach uzgodnione z chłopem, że zrobi nam nowy podest xD Pytał dokładnie jaka nawierzchnia, czy dywan albo wykładzinę tam dać. Ogólnie chłop mega fajny.

Tak pomyślałem, że napiszę, bo rzadko się spotyka kogoś z taką pasją, kto jest tak otwarty na wszelkie sugestie. Mam wrażenie, że jakbyśmy potrzebowali squatbara czy innego bowbara to by go załatwił w tydzień.

Polecam każdemu te siłkę - jest 5 darmowych wejść, można trenować mma i crossfit chyba. Trzeba wspierać takie miejsca i takich ludzi.

Na filmiku pierwsza cześć na innej siłce, ale potem ława na el toro właśnie.
#mikrokoksy #silownia #trojboj #sosnowiec #katowice
DywanTv - Wczoraj robiłem trening na El Toro w Sosnowcu. Ogólnie to najlepiej wyposaż...
  • 15
  • Odpowiedz
El Toro to klasa sama w sobie, ale szkoda, ze zlikwidowali bar na piętrze, gdzie po treningu można było sobie poredloną szklaneczkę Jack'a i #!$%@?ć ryż z kurczakiem.
  • Odpowiedz
Byliśmy tam w kilka osób, 1 osoba poziom mistrza świata, kilka osób poziom mistrzostw europy i ogólnie dużo silnych osób


@DywanTv: i do tego jeszcze Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz