Wpis z mikrobloga

Mirasy mam kilka pytań odnośnie całościowego lakierowania samochodu tzn. przemalowania go. Kupiłem samochód 5 lat temu, niestety w roku premiery więc miałem do wyboru jedynie gówniane kolory. Kolor mocno mi się znudził i chciałem zmienić samochód, ale przy aktualnych cenach musiałbym wyłożyć niemal 2x więcej za taki sam samochód co wtedy. Wymyśliłem więc, żeby go przemalować bo wciąż jest w bardzo dobrej kondycji (na liczniku jedynie 30k km).

1. Czy przy takiej akcji da się uzyskać efekt "jak z salonu" (lakier metalik z clear coatem).
2. Ile to mniej więcej kosztuje.
3. Czy takie rozwiązanie ma w ogóle sens i czy zrobilibyście taką akcję na własnym samochodzie.

#samochody #malowanie #lakierowanie #lakiernictwo
  • 26
@amityxd: Wez dobra folie, mam sportówke fieste i oklejam wlasnie xd Zajebiscie sie prowadzi to auto swoja droga, strasznie stabilne

Zaplacisz okolo 5k za oklejenie calego, przynajmniej u mnie w miescie tyle kosztuje
@siemboom: Bo ja wiem, mi sie podobaja xd Chociaz dla wiekszosci januszy nawet zmiana radia to juz nie ladne, ogolnie wszystko nie ladne poza stockiem xd

W ogole jedna fiesta sportowa miala stockowo #!$%@? pasy, nie pamietam konkretnie ktora wersja, tylko ze biala z niebieskimi pasami, jakos nie siedzialo

https://www.autoevolution.com/news/hertz-spruces-up-the-ford-fiesta-st-photo-gallery-81685.html#
hdh3he3 - @siemboom: Bo ja wiem, mi sie podobaja xd Chociaz dla wiekszosci januszy na...

źródło: comment_16662717059ulPdyEnHdP2vU7EbpYaQ3.jpg

Pobierz
@amityxd: Ciekawe jakby siedzial w takiej zielenii jak mirek wyzej wyslal, myslalem o czyms takim ale wydaje mi sie ze auto za male na to, bedzie wygladac jak #!$%@? chrabąszcz, ja swoja za rok bede rozowej oddawal a sam wezme cos mocniejszego to wtedy jej okleje na taki lekko siny róż, widzialem takiego builda na insta u jakiejs laski i wygladalo kozacko xd

Dawaj znaka jak juz zrobisz, ciekaw jestem jak