Wpis z mikrobloga

Mirki, który iPad? W sumie potrzebuję go tylko do przeglądania Internetu, notatek, oglądania filmów w podróży i czytania pdfów. Nic związanego z grami czy edytowaniem wideo, etc. Który będzie mieć najlepszy stosunek jakość/cena i posłuży mi jak najdłużej? Podstawowy 2021, ten nowy na 2022 czy warto dołożyć na któryś z Air?

#ipad #apple #tablet
  • 5
@Lempek: aktualnie pomijając śmieszna pamięć 64gb której nie polecam to najlepiej wychodzi ipad 9gen z amazon lub lekko uzywany ipad pro 3gen M1 128gb z olx

Całą resztę "portfolio" uważam ze trzeba aktualnie bojkotować bo apple #!$%@? ze bazowe modele za około 2800-3200 zl potrafią mieć 64 gb pamięci! Ceny podnieśli w #!$%@?.

Ja rok temu kupiłem właśnie pro 11 cali M1 128GB za 3000 zl po roku dokupiłem jeszcze gwarancje
machus666 - @Lempek: aktualnie pomijając śmieszna pamięć 64gb której nie polecam to n...

źródło: comment_16662620419cbJbIFSnOS3vgllpqUizd.jpg

Pobierz
@machus666: dzięki za opinię. No właśnie się zastanawiam. Pro nie potrzebuję, już bym pewnie wolał dopłacić, żeby mieć trochę więcej pamięci. No i chciałbym wziąć go na fakturę. Widzę, że w sklepie apple już podnieśli ceny, jakbym się zdecydował szybko to może dam rade kupić jeszcze zwykłego iPada 2021 64gb za ~ 1600 zł albo 256GB za ~ 2400 zł. Pytanie tylko czy lepszym wyborem byłoby dla mnie dopłacić do 2900
W sumie potrzebuję go tylko do przeglądania Internetu, notatek, oglądania filmów w podróży i czytania pdfów. Nic związanego z grami czy edytowaniem wideo, etc


@Lempek: Mini