Wpis z mikrobloga

Żeby nie było, że nie przestrzegałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wykopki zawsze zamiast na chłodno przyjmować różnych ekspertów, bo wszyscy są tylko ludźmi i nikt nie jest nieomylny, to znajdują sobie jednego, którego kreują sobie na bożka, dopóki nie okaże się, że ich idol jednak nie jest idealny, przychodzi rozczarowanie i zaliczamy kolejny cykl życia mikroblogera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak samo było z Bartosiakiem, do którego kilka lat temu pół wykopu waliło konia, a teraz wiesza się na nim psy, przy czym pewnie 90%* bywalców tagu zna jego twórczość jedynie z komentarzy innych wykopków.
Na wykopie nie ma odcieni szarości, zawsze zero-jedynkowo: albo miłość, albo nienawiść jak kibole na stadionie.
#wolski #wolskiowojnie #zychowicz #bartosiak #ukraina #rosja #wojna

*źródło: Instytut Danych z Dupy
Pobierz
źródło: comment_1666207996Ba5tWrAArnPVFy5f921xyb.jpg
  • 14
@troglodyta_erudyta: Wolski jest krytykowany za głupkowatą akcje z podpisami, a nie za braki w wiedzy, czy słabą książkę. Za jakiś czas to minie i pozostanie tylko niesmak.
Z Bartosiakiem jest trochę inaczej bo najpierw zmonopolizował youtube dla siebie, że rzeczywiście wszyscy byli w niego zapatrzeni. Z czasem inni eksperci zaczęli się odzywać, że to nie tak, a wbił sobie samobója jak zrobił to całe ANW.
@card_man
@M4rcinS przedmiot krytyki nie ma tutaj znaczenia, chodzi o generalne podejście wykopków do wszelkiej maści ekspertów.

@Larsberg od lat jest znanym komentatorem, na wykopie zresztą bardzo często lądował na głównej jeszcze na długo przed pandemią, a przy okazji premiery jego książki "Pacyfik i Eurazja. O wojnie" wykopki regularnie spamowały wykop chwaląc się jej posiadaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) książka miała premierę w 2016 roku.
To, że ty
@troglodyta_erudyta: też mnie to rozwala. Tak jakby nie można było mieć własnych poglądów na cokolwiek. Ja np cenie sobie bardzo analizy Wolskiego ale z tym podpisem uważam że to wstyd i dał ciała. I co? No i nic. Tak samo jest z wieloma innymi " idolami" - nawet Cejrowskiego czy Kolonko lubiłem. A z drugiej strony posłucham co ma do powiedzenia Stuhr ale uważam że powinien iść do więzienia. Dla ludzi