Wpis z mikrobloga

Update do mojego ostatniego posta:
https://www.wykop.pl/wpis/68304319/zakladajcie-kaski-podczas-sparingow-ja-swojego-nie/

Od razu napiszę, że jest bardzo dobrze.
Wczoraj byłem na konsultacji u chirurga i operacja w moim przypadku nie jest wymagana. Nie mam zapadniętej gałki, nie widzę podwójnie, a pęknięcie jest na tyle małe, że ma się z czasem samo naprawić. Za tydzień idę na kontrolę.
Z zaleceń to tylko mam się oszczędzać przez kilka najbliższych tygodni, nie ćwiczyć, nie podnosić nic ciężkiego itp. No i nie wolno mi smarkać.
Widzenie w lewym oku już prawie wróciło do normy, gałka oczna nie jest już opuchnięta.
Normalnie #wygryw i cieszę się, że tak się to skończyło (chyba).

@PiersiowkaPelnaZiol sugerował konsultację z prawnikiem i założenie sprawy w sądzie, ja natomiast nie będę tego robił.

Jestem natomiast mądrzejszy po tym zdarzeniu i wiem czego już mam nie robić ( ͡° ͜ʖ ͡°) W wieku 42 lat trzeba chyba zacząć się już oszczędzać. Ja nie muszę już nikomu nic udowadniać.

Dbajcie Mirasy o swoje bezpieczeństwo podczas uprawiania sportu.

Pozdro

#boks #sportywalki ##!$%@?
  • 16
@bycjaktommyleejones super że Twoja sytuacja jest dobrze rokująca, trzymam kciuki za szybką rekowalenscencję! Skoro już poruszyłeś temat zakładania kasku podczas sparingów na sesjach boksu to masz może jakieś wskazówki jak dobrać odpowiedni kask?
@bycjaktommyleejones: Życze powrotu do zdrowia! Ja tam zawsze powtarzam na tagu, że dobry boks to jest w kasku i nie na 100% aby się nie uszkodzić mocno, ale poczuć już siłę uderzeń. Jednak słowa nic nie dają, i może w końcu po twoim poście ludzie zmienią w końcu myślenie :P u mnie podobnie jak ktoś inny pisał, połowa klubu po 35 którzy dalej mocno sparują bez kasku to są Endrju Gołoty