Wpis z mikrobloga

@CamusVevo: Chłopski rozum. Przerabiałem maratony i pół maratony, to nie są zdrowe dystanse na dłuższą mete, ale nikt nikomu tego nie zabroni, lepsze to niż siedzenie w piwnicy i granie w gierki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wysiąść na półmaratonie organizowanym na jesień to jednak osiągniecie


@sztafet: a co mu się stało? Kondycyjnie siadł czy kolano wybuchło? Bo jak to drugie to nie jest jakieś spore osiagniecie
  • Odpowiedz
@randall: Moim zdaniem jesień to najlepsza pogoda na biegi, najgorzej na wiosnę. Kiedyś biegłem półmaraton Marzanny i to były pierwsze ciepłe dni. Zupełnie mnie rozmontowało, za ciepłe ubranie i cały plan poszedł w piach. Na jesień z kolei odwrotnie, jest się wyćwiczonym na wyższe temperatury przez bieganie w lato. Chyba, że ktoś poszedł od strzała, to faktycznie można się zdziwić :p
  • Odpowiedz
@randall: Biegłem na tym półmaratonie,i najbardziej smutno mi było jak widziałem że niektórzy ludzie wyczerpali całkowicie swoją energie do biegu i musieli się zatrzymywać ;c Mi akurat ten półmaraton poszedł dość dobrze alee np jak w kwietniu biegłem maraton w Krakowie to pod koniec też mało brakowało żebym wylądował na noszach jak ten gościu z filmiku bo końcówka u mnie to była całkowicie walka z głową a po samym już
  • Odpowiedz
  • 3
@Ichirooo: Ja też w nim biegłem i też widziałem sporo wyczerpanych ludzi. Ja sam przyznam bez bicia, że planowałem wykręcić najlepszy wynik w tym sezonie, ale za mocno pobiegłem pierwsze 10km, totalnie zakwasiłem mięśnie i musiałem mocno zwolnić żeby nie skończyć jak ci ludzie. Mnie dodatkowo zastanawia co się dzieje z ludźmi, którzy czołgają się już na 3-5km bo i takich mijałem :)
  • Odpowiedz
@randall: wroclaw maraton w 2011 roku. Bylo mega goraco, ponad 30 stopni, plus pelne slonce na mocno asfaltowej trasie.
Kenijczyk padl przed sama meta, biegnac na drugie miejsce.

Gosc ktory zyje z biegania i maratony ma w malym palcu, tez nie ogarnal, ze juz nie da rady.

Tak samo pewno typ z filmiku, nie zawsze w trakcie biegu, psychika i myslenie dziala ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PurpleHaze - @randall: wroclaw maraton w 2011 roku. Bylo mega goraco, ponad 30 stopni...
  • Odpowiedz