Wpis z mikrobloga

Usunąłem wpis przez niemiłą atmosferę jaką robili pewni użytkownicy rozsiewający jakieś fałszywe plotki o świadomym śnieniu (bez prawdopodobniepermanentnazielonka bo on dobrze gadał)
Tu zostawiam link z technikami jakby ktoś chciał, zaraz będę wołał osoby, które wykopały znalezisko
Strona Daniela Love'a
https://www.thelucidguide.com/lucid-dreaming-techniques
Lucid Wikia
https://lucid.fandom.com/wiki/LucidWiki:Main_Page
#swiadomysen #sen #sny #psychologia #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami
  • 29
  • Odpowiedz
@billuscher: dlaczego zawsze mnie wypieprzało ze snu? Miałem parę razy świadomy sen w którym chciałem się pobawić hehe, próbowałem "skupić się na ręce" czasem pomagało czasem nie ale zawsze moment i wylatywałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
#!$%@? od #usuwajo, na mnie zadzialala metoda z mysleniem o swiadomym śnie przed snem


@Tank1991: ja miałem podobnie. Pierwszy raz przyśniło mi się, że próbuje wywołać świadomy sen.. położyłem się, żeby mieć ten świadomy sen, zamknąłem oczy (dalej we śnie) i cyk świadomy sen ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@billuscher: dzięki za odpowiedź. W ogóle co się przejmujesz typami i kasujesz znalezisko. Olać ich.

Bardzo fajny
  • Odpowiedz
@Jokohama: Dan się pokłócił z jednym z gości chyba, który twierdził że LD powoduje (bez niczego) zaburzenia snu, Dan mu wytknął że ma mało plusów i nagle magicznie przybyło minusów i osób zakopujących, może to nie on ale postanowiłem przenieść żeby nie było kwasa
@Vosemite: Dzięki, nie przejmuję ale chyba wybiorę mirko na to bo jak wykopie to zawsze się będą pruć szczególnie jak będzie blisko głównej, tu przynajmniej jest
  • Odpowiedz
@billuscher: blokuj, temat rozmowy był techniki i ewentualne użycie świadomego snu, zeszliśmy na temat niebezpieczeństw i owszem są, podałem i z czego one wynikają (użycie ciągłe WBTB, brak przerw etc) a ten typ zaczął coś pieprzyć, o koledze a jak zwróciłem uwagę, że po liczbie minusów widać, że mają to ludzie w d*pie to nagle zaczęło przybywać minusów i dla mnie to bym zrozumiał, ale minusowali Twoje racjonalne argumenty i zaczęli
  • Odpowiedz