Wpis z mikrobloga

Pierwsze 3 dni treningowe nowego bloku.

Siady 180 kg x 5 + larseny 105 kg
Close grip 130 kg x 4 + dużo fajnych akcesoriów na górę
Siady z pauzą 175 kg + akcesoria na dół i górę pleców

https://youtu.be/59nx7TJMNkI
https://youtu.be/FRuXsWpB5gg

Fajne, szybkie treningi. Dodam pewnie kilka jednostek trenignowych w tygodniu takich stricte kondycyjnych/sprawnościowych, bo mam fajną siłownię crossfitową blisko domu. Myślałem o jakichś obwodach z walizkami/sledem/sprintami/skokami na boxy, ale nie mam pojęcia jak to rozplanować, w jakie dni treningowe. Może ktoś z was ma większe doświadczenie?

#mikrokoksy #silownia #latajacydywan
DywanTv - Pierwsze 3 dni treningowe nowego bloku. 

Siady 180 kg x 5 + larseny 105 ...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DywanTv:

Te zakroki ze sztangą to miałem śmieszną historię 2 tygodnie temu.
Rozgrzewam się a obok na racku dziewczyna właśnie je robi ze sztangą 40 kg
Obczajam, bo fajna, no ale są rzeczy ważne i ważniejsze zajmuje się sobą, odwracam głowę w bok a ona w takiej pozycji jak na rysunku - dla 99 % osób by było oczywiste, ze trzeba ją ratować. Jednak jestem tym wybranym 1 % którego
Kasahara - @DywanTv: 

Te zakroki ze sztangą to miałem śmieszną historię 2 tygodnie...

źródło: comment_1666024273mMwUGCs4INiJLbazE0Lxyj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@DywanTv: Jak celem jest ogólnie pojęty conditioning to czego nie skleisz po sobie będzie miało efekt. Jak chcesz jakimś ćwiczeniem kształtować dany parametr fizyczny to wtedy pojawiają się „schody” żeby to miało ręce i nogi.
  • Odpowiedz
@Poemat: W sumie to głównie chciałbym zwiększyć dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, żeby zrzucić trochę wagi ale bez specjalnej restrykcji jedzenia no i w sumie racja, szeroko pojęty conditioning. Jakaś tam koordynacja u mnie też leży, ale nie wiem co można na to robić, oglądam te różnie ćwiczenia na ig, gdzie lduzie skaczą na jednej nodze z piłką itd, ale łatwo się pogubić, bo to bardziej potrzeba serca, a nie rozumu (
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: przecież to normalne popatrzeć przez faceta na ładną kobietę czy kobieta zawsze spojrzy na ładnego mężczyznę - obojętnie czy to będzie aktorka w filmie czy ktoś na ulicy. To samo jak zwróci się uwagę na ładną rzeźbę; nie ma przecież w tym nic złego, jeśli za tym nic nie idzie. Jakbyś był na plaży nudystów i zobaczył c---i 10/10 to jakąkolwiek byś miał partnerkę to byś popatrzył.
  • Odpowiedz