Wpis z mikrobloga

No i kolejna dawka #blackpilltiktok ostatnia na dziś, bo zbliżamy się do szkodliwej dawki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Tak właśnie będą wyglądały wasze związki, gdy nie będziecie celować w dziewice, albo te z możliwie jak najniższym przebiegiem. Sami sobie odpowiedzcie - kto jest tutaj bardziej pożądany i szanowany - obecny facet czy ex? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#redpill #blackpill #tinder #badoo #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #logikarozowychpaskow #julka #rozowepaski
P.....c - No i kolejna dawka #blackpilltiktok ostatnia na dziś, bo zbliżamy się do sz...

źródło: comment_1666000898ztueLIvC9xMWavoYBJwqWq.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
a mnie odrzuca dominujący samiec ¯_(ツ)


@AlienFromWenus: Niestety takie kobiety jak Ty to margines. ¯\(ツ)_/¯ Większość dziewczyn na wieść, że facet wcale nie chce być dominujący czy w łóżku, czy w związku po prostu takiego kogoś friendzonuja, albo, jeśli jest atrakcyjny, na siłę próbują swoim zachowaniem #!$%@? go, czy zrobić coś aby zachował się w ich mniemaniu "jak facet" xD.
Ogólnie sad story.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: są, najlepiej jak Ci #!$%@? takie solidnego liścia. Tylko trzeba to robić dobrze, żeby czuło się tylko moc uderzenia a nie ból xD polecam. Z duszeniem jest gorzej bo jak trafisz na takiego co nie potrafi to ci krtań przytka i będzie cię dusił zamiast podduszał xD
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy:

Serio próbują go wkurzyć? XD muszę podpytać koleżanki czy tak robią bo ja tego nie pojmuję.

Pamiętam jak mój niebieski nie mógł chodzić po operacji, był taki bezbronny i zależny ode mnie i mojej pomocy że zachciało mi się seksu z nim, gdzie to ja musiałam kierować a on się mi poddawał bo i też za bardzo nie mógł się ruszać żeby sobie większej krzywdy nie zrobić, jednak nie
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: oczywiscie, że tak. A wiesz jakie są później #!$%@?, kiedy im się to nie udaje? Nie wiem, większość dziewczyn to zwierzęta, faceci w sumie też. Instynkty z czasów kiedy zeszliśmy z drzewa są silne, tak samo jak gonitwa za samcami alfa, którzy potem średnio nadają się do życia ¯\_(ツ)_/¯ no, ale już przywykłem, że tak działa ten świat ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc:

tiktok

zajebiste źródło opie, przecież żaden szanujący się mężczyzna nie pójdzie do łóżka z laską, która korzysta z chińskiej apki do odmóżdżającej propagandy
  • Odpowiedz
@Nester86: a co jak w zależności od laski z która śpię, dynamiki jaka jest między nami lub po prostu humoru/dnia; lubie raz ja przejmować inicjatywę a innym razem jak ona przejmuje (jestem narcyzem być może dla tego)? Zdissujesz mnie czy tylko tak na 50%? Każdy ma swoje preferencje i tyle

Generalnie, większość lasek lubi jak facet przejmuje inicjatywę; te drugie to rzadkość (z moich doświadczeń może 1/5-10). Ale trafiają się
  • Odpowiedz