Wpis z mikrobloga

No i kolejna dawka #blackpilltiktok ostatnia na dziś, bo zbliżamy się do szkodliwej dawki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Tak właśnie będą wyglądały wasze związki, gdy nie będziecie celować w dziewice, albo te z możliwie jak najniższym przebiegiem. Sami sobie odpowiedzcie - kto jest tutaj bardziej pożądany i szanowany - obecny facet czy ex? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#redpill #blackpill #tinder #badoo #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #logikarozowychpaskow #julka #rozowepaski
P.....c - No i kolejna dawka #blackpilltiktok ostatnia na dziś, bo zbliżamy się do sz...

źródło: comment_1666000898ztueLIvC9xMWavoYBJwqWq.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@Nester86: nazywaj mnie jak chcesz, koło #!$%@? mi to lata
Bycie, lub nie bycie przysłowiową cipą; zależy od tego jak zachowujesz się w grupie (pewność siebie, ekstrawertyzm, dynamiczność i te sprawy) i od tego jak reagują na ciebie ludzie; a nie od preferencji łóżkowych
W innych postach niby jedziesz po konserwach, a masz mentalność 1:1 jak oni- wszystko co inne to złe

Na szczęście jestem młody i przystojny; i nie
  • Odpowiedz
@Nester86:
Wnioskuje to po ilości atencji jaką dostaje od dziewczyn 17-22, twój płacz nic nie zmieni.
Wybacz ale nie będę dalej prowadził z tobą dyskusji bo przypomina to przysłowiową grę w szachy z gołębiem a i ja mam lepsze rzeczy do roboty w sobotę. Mimo ze mi naubliżałeś życzę wszystkiego dobrego, miłego weekendu, a i trochę rozumu tez się przyda. Bywaj
  • Odpowiedz