Wpis z mikrobloga

No i kolejna dawka #blackpilltiktok ostatnia na dziś, bo zbliżamy się do szkodliwej dawki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Tak właśnie będą wyglądały wasze związki, gdy nie będziecie celować w dziewice, albo te z możliwie jak najniższym przebiegiem. Sami sobie odpowiedzcie - kto jest tutaj bardziej pożądany i szanowany - obecny facet czy ex? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#redpill #blackpill #tinder #badoo #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #logikarozowychpaskow #julka #rozowepaski
P.....c - No i kolejna dawka #blackpilltiktok ostatnia na dziś, bo zbliżamy się do sz...

źródło: comment_1666000898ztueLIvC9xMWavoYBJwqWq.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc tu nie chodzi o jakieś dziewictwo pajacu xDddd szukać dziewicy ze strachu, że wypadniesz gorzej od jakiegoś ex? Brzmi jakby ktoś był mega niedowartościowany i chciał uniknąć potencjalnej porazki, poczucia bycia gorszym.

Chodzi o to, że laski chcą by je dominować, nie chcą gadać w trakcie czy się je pytać co chcą - trzeba im rozkazywać i pieprzyć, wtedy są zadowolone.
  • Odpowiedz
Chodzi o to, że laski chcą by je dominować, nie chcą gadać w trakcie czy się je pytać co chcą - trzeba im rozkazywać i pieprzyć, wtedy są zadowolone.


@gzymspiwniczny: wypowiedź typowego przegryw co nigdy nie był z laską i naczytał się PUA xDDDD
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc no chory łeb masz xD zawsze mnie śmieszyło pua, ale może nie napisałem tego dość jasno (przeceniłem), jak już jest scena łóżkowa i nawet sprowokuje ją kobieta to i tak laski chcą być potem dominowane, kontrolowane - rób to, krzycz, zamknij się, połóż się tak, siak. A nie jakieś trzymanie ramy, pua, chlopie ja nie o tym tylko o seksie xD
  • Odpowiedz
@gzymspiwniczny: chodzi tylko i wyłącznie o mordę i GENY. Gdyby to ten wysoki, przystojny EX podczas seksu pytał (dobrze ci kochanie, chcesz zmienić pozycję?) to narracja by była - wow, jaki dżentelmen, w koncu jakiś facet pragnie zaspokić swoją kobietę, a nie tylko siebie!!

Gdy ex jest wysoki przystojny i bierze ją jak chce to teraz w tej narracji jest super gościem, który śmiało bierze ją jak chce bez pytania, co
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc nope, jeśli dochodzi do zbliżenia to kobiety nie lubią pytania czy jest ok itd. niezależnie od wszystkiego oczekują wyczucia od faceta i kontrolowania sytuacji, blackpill ma znaczenie przed dojściem do zbliżenia, etap selekcji, gry itd.

Prawdopodobnie kobieta bylaby bardziej sklonna wybaczyć kiepski seks przystojnemu facetowi za sam fakt posiadania go, ale to nie o tym tutaj.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus założenie jest takie, że facet powinien w trakcie wyczuwać napięcie i dostosowywać siłę, swoje działania. Zazwyczaj gdy obu stronom jest dobrze to facet nie zmienia pozycji, czasami może być ZBYT dobrze pod względem bodźców wizualnych czy doznań. Takie ZBYT może być katakizatorem do przedwczesnych eksplozji ( ͡° ͜ʖ ͡°) i to może być przyczyną zmiany pozycji.

Jak na tej jest mega dobrze, ale partnerka może nie zdążyć
  • Odpowiedz