Wpis z mikrobloga

Założyłem sobie fejkowe konto damskie na #erodate i #datezone. Na profilu nie ma zdjęcia, zero postów, absolutnie nic. Goście z czapy proponują 1000 zł za spotkanie nawet bez zdjęcia xD. Rynek jest #!$%@? do cna. Wiadomości dostaje po 100 dziennie, a przypominam, to konto jest całkiem gołe.

#przegryw #blackpill #zwiazki #seks #tfwnogf #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #p0lka #dickpill #stulejacontent #chad
Mineciarz69 - Założyłem sobie fejkowe konto damskie na #erodate i #datezone. Na profi...

źródło: comment_1665914848IXYOdVoNisGITXLfo6cpP1.jpg

Pobierz
  • 39
@Mineciarz69: większość kobiet z reguły pragnie związku z Chadem. Więc na portalach tylko do ruchania przewaga facetów jest absurdalna. Tinder czy Badoo przynajmniej dają laskom iluzję że być może jest tam jakiś Chad który nie myśli tylko o zakiszeniu, czego o portalach które wymieniłeś nie sposób powiedzieć.
@Mineciarz69 nadal nie rozumiem sensu tego wpisu.

Odkryłeś instytucję prostytucji i żalisz się że coś takiego istnieje?

Przecież to funkcjonuje od jakichś kilku tysięcy lat.

Burzy Cie to że jakieś dziady odpisują na puste konto?

A czym takie puste konto różni się od konta na roksie z jakimiś stockowymi zdjęciami baby albo zdjęciami właścicielki ogloszenia sprzed 20 lat. Taka sama wiarygodność i rzetelność.

Muszę cie zmartwić ale roksa tez odbiera po 100
@Mineciarz69: Jak w dzisiejszych czasach dla spermiarzy wystarczy, że kobieta jest szczupłą i jej dają 7/10 (poczytaj sobie co kretyni potrafią wypisywać pod postami zupełnie przeciętnych dziewczyn tutaj u nas na Wykopie) to co się dziwisz. Dla takiego kretyna jak na screenie wystarczy, że kobieta będzie miała waginę między nogami i już będzie to wystarczające. Co mnie dziwi w takich idiotach to fakt, że często gęsto proponują dużą kasę przeciętniarom lub
@Mineciarz69: dlatego ja od dawna mówię że kobiety są (również tutaj na tagu) nadmiernie krytykowane i obrażane, będąc w takiej sytuacji jak one od początku swojego życia prawie każdy by stracił kontakt z rzeczywistością a ego zostało by #!$%@? do innej grupy galaktyk. Nie lubię tylko kłamstw kobiet np. na temat wzrostu kiedy same wiedzą że mają obsesję na tym punkcie a się tego wypierają. Spermiarze to jest jak jakiś najgorszy
@1624294678 ale o czym Ty piszesz?

Właśnie dała dobre porównanie. Autor narzeka na atencje jaka dostaje baba a chłop na erodate oferuje seks za kasę. Coś takiego nazywa się prostytucja. Jak brakuje Ci atencji w tej sferze to możesz Ty lub autor też zacząć trudnić się prostytucja.

Właśnie nawet wskazała Ci te niszę gdzie zapotrzebowanie jest (gejowska prostytucja, bo w tej hetero trudno się przebić).

Zupełnie #!$%@? tu od problemu wybujałych wymagań
@ehhcokolwiek Ty natomiast prezentujesz najwyzszy poziom wiedzy zakładając że seks z losowa osoba płci męskiej sprawia kobiecie przyjemność. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ruchanie za kasę z typem który ma braki w uzębieniu nadwagę +30 kg i generalnie jest obleśny też nie jest najprzyjemniejsza rzeczą. No chyba, że wierzysz w cuda, że na dziwki chodzą przede wszystkim przystojni modele. Zdarzają się tacy, ktorym sie nie chce ogarniac dupy na