Wpis z mikrobloga

Założyłem sobie fejkowe konto damskie na #erodate i #datezone. Na profilu nie ma zdjęcia, zero postów, absolutnie nic. Goście z czapy proponują 1000 zł za spotkanie nawet bez zdjęcia xD. Rynek jest #!$%@? do cna. Wiadomości dostaje po 100 dziennie, a przypominam, to konto jest całkiem gołe.

#przegryw #blackpill #zwiazki #seks #tfwnogf #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #p0lka #dickpill #stulejacontent #chad
M.....9 - Założyłem sobie fejkowe konto damskie na #erodate i #datezone. Na profilu n...

źródło: comment_1665914848IXYOdVoNisGITXLfo6cpP1.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sprawia kobiecie przyjemność.


@Niemamwiedzy: przecież nie chodzi o żadną przyjemność tylko o zarobek. Jak ktoś stoi 8 godzin dziennie w żabce robiąc hotdogi to też zakładasz że robi to z przyjemności? XD

Ruchanie za kasę z typem który ma braki w uzębieniu nadwagę +30 kg i generalnie jest obleśny też nie jest najprzyjemniejsza rzeczą.

przeciętna kobieta ma potencjalnie setki spermiarzy gotowych wydawać gruby hajs na nią, wybierze sobie spośród nich
  • Odpowiedz
przecież nie chodzi o żadną przyjemność tylko o zarobek. Jak ktoś stoi 8 godzin dziennie w żabce robiąc hotdogi to też zakładasz że robi to z przyjemności? XD

No nie. Dokładnie tak samo jest z byciem homo męska prostytutka.

Ruchanie za kasę z typem który ma braki w uzębieniu nadwagę +30 kg i generalnie jest obleśny też nie jest najprzyjemniejsza rzeczą. Przeciętna kobieta ma potencjalnie setki spermiarzy gotowych wydawać gruby hajs na nią, wybierze sobie spośród nich tych najmniej obleśnych i ujdzie.


Rozmawiałeś kiedyś z prostytutka, czy To Twoje domysły? Bo ja z rozmow z koleżankami które pracowały w tym zawodzie mam zupełnie inny obraz rynku.
  • Odpowiedz
@Mineciarz69 pod warunkiem ze jesteś młody i ładny. Jak jesteś tatusiem z żoną który chciałby spróbować czegoś nowego, w szczegolnosci ciasnego dwudziestolatka, to musisz płacić takiemu 20 latkowi. Chyba że myślisz że ruchanie 50 latka to marzenie takiego młodego.

W jakim Wy #!$%@? świecie żyjecie.
  • Odpowiedz
@Mineciarz69: a kiedy nie mieli xD? To jest proste jak budowa cepa jesteś przystojny to masz powodzenie, nie jesteś to nie masz i tyle. Tak było, jest i będzie. A mówienie, że kiedyś tak nie było bo każdy chłopek roztropek znalazł sobie babę to zwykły cope.
  • Odpowiedz
@Mineciarz69: bo już nie żyją, po drugie mnóstwo takich małżeństw było wręcz aranżowanych. Owszem zdarzają się szczęśliwe małżeństwa ale wiele takich par to się do siebie praktycznie nie odzywa itd. Po drugie wielu przegrywow mysli, że związało by się z najładniejsza Julka we wiosce a w rzeczywistości ludzie dobierali się raczej wg urody (wiadomo, mezalianse zdarzają się i dzisiaj), więc wykopek 2/10 miałby babę 2/10. Obecnie dużo ludzi traktuje trochę
  • Odpowiedz
@Mineciarz69: a jeśli wątpisz poczytaj znaleziony z przed 1000 lat pamiętnik jednego z alfonsów (gdzieś na wiki były fragmenty) to zobaczysz ze to co jest dziś to jest już ucywilizowane się bycie przegrywem. Wtedy nawet ludzie dawali sobie ręce uciąc zeby ktoś im dał dupy.
  • Odpowiedz
@Mineciarz69: a co do tego to bym sie nie jarał ze takie ceny z dupy. Też robiłem fejki i ludzie z dupy pisali "siema spotkanie za 1000zl", "siema zrobisz loda dam 2000zl" a jak im odpisalem to wszyscy teksty typu:
Najpierw pokaz coś a potem spotkanie
wiec normalka, nikt z nich pewnie nawet nie ma takich pięniedzy. Piszą do każdego, bo nic nie ryzykują i nie planują nikomu zaplacić zwykły
  • Odpowiedz
@Mineciarz69: Siemka! Jestem młodym chłopakiem, któremu marzy sie porządne zerżnięcie w dupe.
W skrócie o mnie: Mam na imię Kacper, mam 19 lat, mieszkam w Nisku (mam lokum więc o to sie nie martw) Oferuje takie rzeczy jak: anal,lód z połykiem,lizanie jajek,rimming) Jestem bardzo posłuszny i zawsze słucham się swojego Pana. Jestem równiez otwarty na Twoje propozycje :). Interesuja mnie spotkania realne ale także wymiana zdjęciami,filmikami,kamerka(dochodzenie na niej) Gwarantuje dyskrecje.
  • Odpowiedz